Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyiben hibás a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben hibás a nő?

Figyelt kérdés

A nő és a férfi egy baráti társaságba tartozik, régebben együtt voltak, de évekkel ezelőtt vége lett a kapcsolatuknak. Körülbelül egy éve összekavarodtak, azóta párszor együtt voltak. Közben a nő megismerte a férfi barátnőjét, akit nagyon szimpatikusnak talált és elkezdte kerülni a férfit.


Pár héttel ezelőtt újra találkoztak, ahol nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása után a férfi próbálkozott, de nem történt igaziból semmi. Ezután a nő írt egy SMS-t, hogy hagyják ezt abba, mert ez neki így nem jó, mert tud teljesen közömbösen tekinteni a férfire.


Viszont az SMS-t a barátnő olvasta el.


Én vagyok a nő és most teljes lelkiismeret furdalásom van, hogy így bekavartam egy kapcsolatba.


2015. máj. 19. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Már értem mi a bajod.

Nem azzal van problémád, hogy párkapcsolatban élővel dugsz, hanem hogy lebuktál. Ez így még szánalmasabb, bocsi

2015. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értő olvasás!


Azzal van a bajom, hogy bekavartam az életükbe és olyat bántottam meg, akit abszolút nem akartam. Arra vágytam, hogy hagyjon békén, mert én ebben nem vagyok partner.


Mikor megtudtam, hogy igenis jó a kapcsolata a barátnőjével (akármennyire is próbált meggyőzni az ellenkezőjéről) én kiszálltam a képből.

2015. máj. 19. 11:40
 13/18 Interferencia ***** válasza:
26%
Nem az SMS-sel kezdődött a bekavarás, hanem a kufircolással... Továbbá nem értem, hogy ha rossz a kapcsolata a nővel, az miért jogosít fel téged arra, hogy lefeküdj vele?
2015. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen, értő olvasás, sokadszorra is megerősítetted, hogy nem az zavar, hogy kapcsolatban élő férfi dug, hanem, hogy lebuktál. Ergo ha nem baltázod el, még szerintem simán be is fűzött volna a srác, hogy folytasd
2015. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudj, de ezt magadnak okoztad. Ha nem mesz bele egy olyan dologba ahol van mas no is, akkor most nem lenne ez.

Egyebkent meg az, hogy rossz egy kapcsolat, senkit nem jogosit fel arra hogy valamelyik fel felre lephet, sem egy kivulallot arra hogy ugy mond beszalljon a dologba..

Remelem tanulsz belole.

2015. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezo,

Te nem igazan tudsz rangsorolni az irasaid szerint.

Az sms csak egy legypiszok, semmi jelentosege, es Te emiatt agodsz???

Azon nem torod a buksidat, hogy rendszeressen kezegetett egy foglalt pasi??? Ennek kellene kiverni a biztositekot nalad, nem az sms.

Amig nem ismerted a not addig tok normalis dolognak tartottad?

2015. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12%
Hibás vagy kérdező nem is kicsit mert foglalt pasival d*gtál!!! Az SMSt meg jó h a barátnője olvasta el így legalább tisztába van vele h milyen ember a pasija meg te kérdező milyen ember vagy... undorító lotyó fújjj
2015. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy itt mindenki az erkölcs mintaképe, és mindenki felett ítélkeznek. Igen, a kérdező hibás, nem is kicsit, de látszik az írásán, hogy szerette a férfit. Ha valakibe szerelmes az illető, és a szerelme azzal hitegeti, hogy rossz a kapcsolata a barátnőjével, meg majd elhagyja, akkor sajnos az ember könnyebben belemegy egy ilyen dologba (főleg, ha naivabb típus). Ettől persze nagyon nem helyes dolog kapcsolatban élő pasival szexelni, de azért nem kell rögtön nekiesni a kérdezőnek.

Kérdező, szerintem ugyanolyan mértékben vagytok hibásak, hiszen attól függetlenül, hogy hitegetett téged, önszántadból szexeltél vele, viszont a lebukás miatt ne törd magad. Nem a kapcsolatuk szétcseszése volt a célod, hiszen le akartad állítani a pasit, és szerintem jobb is, hogy kiderült a csaj előtt is, hogy milyen a volt párod.

2015. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!