Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Problémám hogy 3 éve élek együtt párommal. Van egy 3 hónapos kislányunk. De! Többször észrevettem hogy szextárskereső oldalt néz. Van egy amit mindig és ott is 1 csajt aki abban a városban él ahol dolgozik. És mindezt titkolja.

Figyelt kérdés
Most új internetet töltött le a telefonjára nehogy lebukjon, de mivel éjszaka etetek lebukott. Mit tegyek? Ha elmondom megint én leszek a sz** mert miért néztem bele.Oké kövezzetek meg mert belenéztem. De nagyon unom már :( és vannak helyzetek amiket nem értek (pl wcre zuhanyozni kávézni enni mindenhová viszi a telefont ha tölti akkor is leveszi és zsebrerakja. Én sose szoktam ezt csinálni mert nincs mit titkolnom. Segítsetek kérlek hogy mit csináljak! :(

2016. febr. 20. 00:43
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A 11 nek IGAZA VAN! Ne hogy már mindenért mi anyák legyünk a hibásak. Úgy úgy ahogy írta el kell kapni az ilyen büdös gyökeret. Idióta barom. Többet érdemelsz kedves!
2016. febr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
félredug ugyhogy felejtsd el....
2018. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!