Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valakivel akkor is együtt marad a lány, hogy csalják meg verik és valakivel meg csak azért szakítanak, mert kevés program volt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem vak és minden logikától mentes.
2016. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elso esetben sok oka lehet.

- Anyagi

- Nem bizik benne hogy masikat vagy jobbat talal

- Pszichologiai problemak


A masodik esetben pedig van normalis onbizalma es onbecsulese, ha nem bannak jol vele akkor lelep.

2016. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem ertek egyet a masodikkal. Egyik viselkedes sem normalis, ket szelsoseges esetet hozott a kerdezo.


23L

2016. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első igazat mond, de ha egyszer ilyet átélsz, akkor nincsenek szavak. Kívülállóként könnyű mondani, a szerelem van...


Exemnek volt, hogy epilepsziás rohama volt, elveszítette az eszméletét, tehát öntudatlan állapotban volt, és akkor fektette le a barátja roham közben. Magyarul mondhatjuk, hogy megerőszakolta...


Továbbá volt, hogy megütötte, nem egyedüli eset volt, és rengeteget vitatkoztak... és így élt le vele több mint 2 évet.


Én egy újjal se tudtam volna hozzáérni, meg egyszer volt, hogy mellettem is ilyen állapotba került, csak megkért ne hívjak mentőt semmi kép ha ilyen lenne. Végig ott voltam mellette, eszembe nem jutott volna levetkőztetni és megerőszakolni.


Mindenben számíthatott rám, elhalmoztam apróságokkal, mindig a kedvébe akartam járni. Szerettem, ezért tettem mindezt, nem voltak elvárásaim

De szart az egészre, és 4 hónap után se szó se beszéd egyszer csak lelépett...

De közbe is voltak olyan kirohanásai, hogy nem szeretlek, és hasonlók. Hagyjál békén és még sorolhatnám.


Kiszámíthatatlanul viselkedett...

2016. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Van aki többet eltűr, van aki kevesebbet sem.
2016. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kell a kapcsolatban egy kis izgalom is, szóval programok nélkül nem lehet fenntartani. A verés meg a megcsalás érdekes téma, mert sok nő ezt férfias dolognak érzi. A nők többsége úgy véli, hogy ha egy férfi agresszív vele, akkor erős, férfias. Ha megcsalja, akkor meg az imponáló, mert mások is pályáznak rá és tudnak versengeni. Ezt nem én találtam ki, ez egy kimutatás volt, a neten olvastam.
2016. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!