Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Problémám hogy 3 éve élek együtt párommal. Van egy 3 hónapos kislányunk. De! Többször észrevettem hogy szextárskereső oldalt néz. Van egy amit mindig és ott is 1 csajt aki abban a városban él ahol dolgozik. És mindezt titkolja.

Figyelt kérdés
Most új internetet töltött le a telefonjára nehogy lebukjon, de mivel éjszaka etetek lebukott. Mit tegyek? Ha elmondom megint én leszek a sz** mert miért néztem bele.Oké kövezzetek meg mert belenéztem. De nagyon unom már :( és vannak helyzetek amiket nem értek (pl wcre zuhanyozni kávézni enni mindenhová viszi a telefont ha tölti akkor is leveszi és zsebrerakja. Én sose szoktam ezt csinálni mert nincs mit titkolnom. Segítsetek kérlek hogy mit csináljak! :(

2016. febr. 20. 00:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, de ne mondd konkrétan hogy megnézted a telefonját.
2016. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezzel próbálkoztam kb 3 hete de hiába vette a lapot tagadott mindent :/
2016. febr. 20. 00:51
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Milyen jó hogy én soha nem fogok tudni ilyen szintre lesüllyesdni...
2016. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
75%

De hogy lehet ilyen gyökér, ha már félrejár, akkor rakjon egy lockot a telefonra. :D

Amúgy remélem nem csal meg, nem ezt érdemled fiatal anyaként. Szeretkezz vele sokat, akkor érzi majd a törődést, mert a friss anyák hajlamosak csak a gyereknek élni.

2016. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lazán tennék a gépre olyan szűrőprogramot, amely bár gyerekeknek való, de felnőtteknek is bőven belefér.
2016. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Annyit szeretkezek vele amennyit csak lehet. Sokszor megvárom amíg haza nem ér (éjféltájt) és "kedveskedek" is ha kicsot fáradtabbak vagyunk. De soha viszonozni nem viszonozta. Igen nappal a pici de este alszik akkor az övé vagyok. Sőt életet is viszek kis beöltözéssel. Mégis az a sz** társkereső. Nem mellékesen az exét is hébe hóba nézegeti (pedig van annak is gyereke) meg egy másik pi***t...
2016. febr. 20. 00:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Több,mint gyanús az ember.

Valami nem okés,ha van bizonyítékod, nyugodtan nyiss arcot,gondolom te sem szereted, ha hülyének néznek.

2016. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy ideig kerülgetheted a forró kását, de jobb ha kitálalsz, hogy tudsz mindenről.

Ha ezek után is tagadni merné a dolgot, akkor sajnos nem hiszem, hogy ennek sok jövője lenne, főleg, hogy otthon is megkapja a kellő törődést.

De talán lehet azzal kellene kezdened, hogy megkérdezed tőle, hogy miért néz ilyen oldalakat, valamint, hogy mit ad(hat) meg az a másik csaj, amit te nem tudsz. Lehet vannak furább vágyai (nem tudom mit szoktatok csinálni az ágyban és mit nem...) és lehet, hogy nem akarja neked bevallani.

Nekem egyszer exem mondott olyasmit, amitől teljesen lefagytam szex közben és köpni nyelni nem tudtam.

Úgy hogy ennek több oka is lehet, de a legjobb, ha őszintén elbeszélgetnél vele... hiszen ott van a kis picúr, akinek nyugodj környezetben kellene felnőnie.:)

2016. febr. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gerinctelen bunkók többségének az az első reakciója, hogy a másik fél a szemét, amiért "nyomozott utána". Pedig ez is pontosan azt mutatja, hogy lelkiismeret-furdalás nélkül csinálják az undorító dolgaikat, holott a megcsalás nagyságrendekkel nagyobb bűn.

Szóval nem sok jóra lehet számítani az ilyen helyzetekben.

Alapból ha tisztességes lenne, akkor nem titkolózna. Ha pedig hibázott, és ez bántaná őt, akkor nem neki állna feljebb, és igyekezne visszanyerni a bizalmadat.

Lehet, hogy egy nagy beszélgetés (vagy egy konkrét lebukás) után elkezd ígérgetni, és próbálkozik, de ha úgy döntesz, hogy adsz neki még egy esélyt, akkor járj nyitott szemmel utána, és adott esetben lépj, bármilyen nehéz is, különben a végtelenségig hülyének fog nézni.

2016. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mióta csinálja? Lehet, hogy már a kapcsolatotok elejétől fogva, csak eddig nem vetted észre? Mert akkor nem hiszem, hogy feladná ezt a kis "hobby"-ját...
2016. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!