Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan párokat akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat akik a mai napig együtt vannak, elég régóta és nem csalták még meg egymást soha?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom, soha nem csaltam meg még a párom nem is tervezem. És biztos vagyok benne, hogy jelenleg ő sem akar engem megcsalni. De! Félek attól,hogy egyszer majd megcsal engem,mert valami sajnos megváltozik, ugyanis szószerint egy párt sem ismerek ahol ne csalták volna egymást meg.

Valószínűleg közrejátszik a gyerekkorom is ebben a félelemben, mivel anya kicsi korom óta "tukmálja",hogy néha belefér a megcsalás,majd mikor már nagyobb lettem csalta is apát rendszeresen és fordítva. Anyának a mai napig nincs tartós kapcsolata,és leginkább olyanokkal van együtt hébe-hóba akinek van párja.

Így sajnos ebből igencsak sokat látok,de olyan jelenleg egy se jut eszembe akinek van régóta tartó kapcsolata és soha nem csalták meg egymást.


2016. febr. 10. 05:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerôsöm iskoláskori szerelmét vette el.
2016. febr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb barátom halál komolyan az óvoda középsős korukban jegyezték el egymást viccből, azóta vannak együtt. Az egész ismerettségüket beleszámítva asszem 34 éve bár nem tudom pontosan, mennyi idősek voltunk akkor, amúgy én is oda jártam és a mai napig legjobb barátok vagyunk...

Most 38 évesek vagyunk.

2016. febr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Kollégám az általános iskolai szerelmét vette el, hivatalosan 16 éves koruk óta vannak együtt, 19 évesen házasodtak, lassan nyugdíjas korba érnek.

Rengeteg idősebb embert ismerek, (rokonok, kollégák), akik még úgy házasodtak, hogy a hűség a házasság alapja, és nem fér bele a megcsalás.


Ezzel a mai napig így vagyok én is, bár nekem még "alig egy évtizedes" a házasságom, de nem nehéz elmondani azt a mondatot, hogy "bocs, de férjnél vagyok".

És nagy tétben merek fogadni arra is, hogy a férjem se lép félre. Már csak azért is nehéz lenne elképzelni, hogy másképp van, mert ha dolgozik, és szünete van, máris hív (én bármikor fel tudom venni a telefont), és amint végez, újból hív. Kétlem, hogy telefonálás közben olyasmit csinálna. :D


A hűség egy döntés, elhatározás kérdése. Ha te ezt megadod a párodnak, és képes vagy rá, akkor jogosan várhatod el tőle, hogy ő is hűséges legyen.


Az is fasság, hogy mindig két ember tehet a hűtlenségről. Nem igaz, mindig az egyén dönt, hogy megteszi, vagy sem.

Ha egy kapcsolat rossz, akkor kár szenvedni benne, akkor ki kell lépni, el kell válni. Se a gyerekre, se az anyagiakra nem érdemes hivatkozni, az csak gyávaság.

És ilyen esetben gerinctelenség arra hivatkozni, hogy azért lépett félre az X, mert az Y-al már nem boldog. Ilyenkor azért lép félre az X, mert már keresi Y utódját, csak annyira gerinctelen, hogy addig nem lép ki a kapcsolatból, amíg a másik nem bizonyul tartósnak.

Ez meg kapcsolatfüggőség, többek közt.


Szóval igenis van, hogy két ember hűséges tud maradni, és a házasságuk/kapcsolatuk is jó, de azt is tudnod kell, hogy ezért mindketten keményen meg is dolgoznak.

2016. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Közelebbi tapasztalat: mi 6 éve vagyunk együtt és nem fordult meg a fejemben a megcsalás. A párom sem csalt meg. A kapcsolat mindig változik, mivel mi is állandóan változunk, ez nem jelenti azt, hogy meg kell csalni a másikat.

A szüleim sem csalták meg egymást 34 év alatt.

2016. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 9 éve vannak együtt,a nő már lelkileg többször "visszazúgott" egy másik férfiba, nem történt semmi,nem is találkoztak,csak mi lett volna,ha!

Lesz házasság is szerintem.

2016. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos erre nincs olyan ember a földön, aki választ tudna adni. az én nagyszüleim 55 éve házasok. mindenkinek terjesztettem, hogy mennyire boldogok meg létezik igaz szerelem. aztán kiderült, hogy amúgy csaltak meg egymást fiatalabb korukban.

úgyhogy attól mert külső szemlélőként azt hiszed jól megvannak, nem tudhatod mi történt korábban..

amúgy biztos vannak olyanok, akik leélnek egy életet egymással, és tényleg nem mennek félre. de szerintem is ritka:/


a párom hasonlóan van a megcsalással, mint te. a szülei példáján keresztül durván megundorodott tőle. én se tudnám elképzelni magamról,hogy ilyet teszek. de gondolom mások is így indultak..

2016. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnek másfél év múlva lesz az 50. házassági évfordulójuk, 19/25 éves koruk óta házasok. Tudtommal nem csalták meg egymást.


Szüleim dettó, 19/22 éves korukban házasodtak össze, 23 évvel ezelőtt, és hűségesek maradtak egymáshoz, nem is azok a fajták, akik megcsalnák a másikat.

2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hisztynka ***** válasza:

Pl. A Férjem és én.

15 éve vagyunk házasok, de még nem csaltuk meg egymást.

Persze hullámvölgyek nálunk is voltak, de mindent meg lehet oldani.

Elhatározás kérdése az egész.

2016. febr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!