Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy adott ember egyszer megcsalt valakit, utána úgymond "leértékelt árucikk" lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg mást én, de a párom, és haverja, ezt a "kutyából nem lesz szalonna" elvet vallják. A haverja volt feleségének ugyanígy rossz vége lett. Teljesen kivan. A haverja dolgozott reggeltől, estig, nem foglalkozott a nővel, ha épp otthon volt rendes volt, de nem volt otthon szinte sose. Ugyanis neki fontos volt az iphone színvonal, ezt akarta biztosítani a nőnek. A nőnek sem a kedveskedés, sem az iphone színvonal nem kellett, neki a pasi kellett volna, a fizikai jelenléte, és nem az ajándékok, és nem is az ebéd főzőcske ajándékba (papucskodás). Így megcsalta, mert a pasi egyfolytában nyomatta neki a szöveget hogy a nő rossz és türelmetlen. És nem érdemelte meg az a nő amit utána ezek bosszúból levágtak neki,mert a pasi "önbecsülése". Pedig próbálta elmondani évekig a nő, de a férje meg se hallotta, mert ő úgy gondolta hogy egy nőnek "színvonalas élet" kell. És nem kapcsolat és jelenlét. Szóval ezekkel nehéz mit kezdeni. Engem azért érdekel ez a téma, mert ebben a párommal nem értünk egyet,ő a haverjának ad igazat. Amúgy jól megvagyunk de van pár ilyen örök témánk amin más véleményen vagyunk vele.
2019. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na akkor egy kérdés, hogy megcsalta, rendbejött a kapcsolat? Utána megoldodott minden?

Ugye, ugye.

Ott kellett volna hagynia.

Egy férfinek az a dolga, hogy biztosítsa szeretett családjának a színvonalat, a megélhetést.

2019. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!