Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan ember aki nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki nem veszi szivére a félrelépést?

Figyelt kérdés

Engem igazából nem zavar ha a férjem néha mást is megkíván, amíg az életben az én társam, számíthatok rá és nekem is jut a jóból. Akár vele, akár mellette. Attól még szeretem és vele akarok lenni. Csak nem vagyok irigy az örömére. Ő sem az enyémre. Sőt, ettől talàn még jobban szeretjük egymást. Miért kell drámát meg válást csapni ha az egyik néha mással is jól érzi magàt az ágyban?

Vannak olyan emberek akik hasonlóan gondolkodnak?



2015. aug. 18. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így ebben a formában elfogható, hiszen közösen egyeztetek meg a dologról. Egyikőtöknek sem probléma, szóval senkinek nem lesz rossz. Sőt még jól is érzitek magatokat. Ami elfogadhatatlan az viszont az, ha valaki a párja háta mögött csinálja. Ott nem volt beleegyezés. Ezt azért lássuk be. Az már másnak való ártás. Inkább akkor szakítson előtte.
2015. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindketten tudtok róla, és bele is egyeztek, semmi gond vele.

De ha a másik háta mögött teszi valaki, mert szerinte nem rossz dolog, az undorító.

2015. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindketten beleegyeztek, akkor hajrá. De vigyázz, nem garancia semmire! Nyitott kapcsolatban is létezik ám megcsalás, láttam már rá példát! Elég hosszasan vigasztaltam utána egy barátom.
2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha nektek jó hajra! Én undorítónak találom!
2015. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Leszavazhattok de szerintem ez nem normális. Nem ítélkezem hisz tényleg mindkét fél tud róla és jól érzitek magatokat de engem rettenetesen zavarna a tudat!
2015. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Legyetek boldogok..

De szerintem ez undorító és egyáltalán nem normális dolog.

De a ti életetek,úgy cseszitek el ahogy akarjátok...

2015. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A mit leírsz, az NEM félrelépés!

A félrelépés/megcsalás az nem így megy, és a hazugság része a fő fájdalomforrás. Tehát olyankor a férjed már NEM a Te társad, hiszen becsap, kijátszik, elárul Téged.

Ez legyen az "A)" fájdalomforrás.

Aztán ott van a "B)" fájdalomforrás: sokaknak a birtoklási vággyal kapcsolódik össze a pérkapcsolat, és ott fájdalmat okoz bizony az is, ami Neked nem.

Aztán van egy "C)" összetevője is a dolognak: az a "3.", "4." személy is egy külön személyiség, akinek az érzéseire tekintettel kell lenni. Vele mennyire becsületes a férjed? Nekem ugyanolyan válóok lenne, ha mások előtt vetít, másokat játszik ki, másokat használ ki a "párom", mint ha engem. Nem "hiszek" a szelektív jellemben.

"D)" összetevő: nekem derogál az is, hogy a házasság révén valakiknek a monogámia látszatát tartja fenn, miközben valójában nem monogám; azaz csaló, kettős életet élő szélhámos. Énnekem ez is olyan jellemhiba, amit nem tudok elfogadni, és állandó fájdalmat okoz.

2015. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3: Ez hogy volt?
2015. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves 1.!

"Egyikőtöknek sem probléma, szóval senkinek nem lesz rossz."

Ebben van egy téves logikai következtetés. MINDKETTEN bennevannak, de nem csak ketten vannak a történetben, és a többi szereplőről (párjaik, szeretőik, szexpartmereik, barátaik, barátnőik, nyilván sokféle árnyalatú kapcsolat szövődik) nem esett még szó.

És ott vannak azok is, akik monogámnak hiszik őket, pl. a nagynéni, a gyerekeik, a háziorvos.

Nyilvánvaló, hogy van ebben az életformában egy jókora adag felelőtlenség, gyávaság és képmutatás.

(Ami nem lenne, ha nem volnának házasok.)


Kedves Kérdező!

Amennyiben nyilvánosságra kerülne rólatok egy ilyen, az okozna bárkiben törést a környezetetekben? Okozna ellenségeskedést, csalódást, bosszúvágyat, öngyilkossági szándékot, lelki válságot bárkiben?

[link]

2015. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Folytatva az előzőeket, van egy "E" összetevője is a dolognak. Nem igazán tetszik, ha valaki képes úgy testi kapcsolato(ka)t létesíteni, hogy avval nem célja a szerelmi kapcsolat. Ez egy jellembeli, személyiségbeli adottság, és nekem az ilyen férfi nem nyerő.

(Tehát a Kérdezővel ellentétben a felsoroltak ("A"-"E" és előző 3 hozzászólásom) miatt, az általa előadott körülményekkel és életvitel mellett nem tudok elfogadni egy ilyen helyzetet, gyilkos, felelőtlen gyáva életmódnak tartom. Miközben minden zsigeremben a többszerelmű kapcsolat igényét érzem, tehát határtalanul feldob, ha a kedvesemnek rajtam kívül másik/több szerelmi kapcsolata is van.)


Kérem, aki be akar kapcsolódni a gondolatmenete(i)mbe, ITT tegye, ne priviben. Köszi.

2015. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!