Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan ember aki nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki nem veszi szivére a félrelépést?

Figyelt kérdés

Engem igazából nem zavar ha a férjem néha mást is megkíván, amíg az életben az én társam, számíthatok rá és nekem is jut a jóból. Akár vele, akár mellette. Attól még szeretem és vele akarok lenni. Csak nem vagyok irigy az örömére. Ő sem az enyémre. Sőt, ettől talàn még jobban szeretjük egymást. Miért kell drámát meg válást csapni ha az egyik néha mással is jól érzi magàt az ágyban?

Vannak olyan emberek akik hasonlóan gondolkodnak?



2015. aug. 18. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
# 9 Igazad van, de a szeretőik fejéhez senki nem tartott pisztolyt, hogy belemenjenek. Az ő felelősségük IS. A nagynéniknek meg háziorvosoknak pedig semmi közük más magánéletéhez.
2015. aug. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11: Kihagytad a gyerekeket a felsorolásból. A gyerekeknek mivel KÖZÖS a magánéletük a szülőkével, és a többi rokonnak is KÖZÖS a magánélete a házaspáréval, ezért nem beszélhetünk esetükben MÁSOK magánéletéről, ami nem érinti őket.

A háziorvos pedig szintén arra valóló, hogy a _magánéletében_ segítse az embereket, úgyhogy rá sem mondható, hogy semmi köze a betegei magánéletéhez.

Ő benne az egyik legfőbb bizalmas.

Képzeld, ő utalt be és kísérte a kivizsgálásomat, amikor egy ilyen "négyesből" több fertőzésre tettem szert, és kellett kórházba is utalni engem miatta, és rendelte be a házaspárt is kivizsgálásra.

2015. aug. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11: "Az ő felelősségük IS"

Csakhogy azt jelentetted ki elsőre, hogy ha a 2 házas fél közül mindkettőnek O.K., akkor mindenkinek O.K. - holott más érintettek is vannak, és azokról nem szólt a fáma.

Lehet, csak a pontatlan megfogalmazás itt a bibi, és nem arra gondolsz valójában, amit leírtál, de nekem akkor is pontosításra szorult, mert ezen az egyen felül nagyon, nagyon sok ponton vérezhet még a sztori - amiket fel is soroltam eddig már.

2015. aug. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem győztél meg, továbbra is tartom magam ahhoz, hogy másnak nincs köze hozzá. És ahhoz is, hogy a szeretőik dönthettek volna úgy, hogy nem mennek bele a dologba. De belementek. Innentől kezdve az ő felelősségük is. Nem kell őket áldozatként beállítani.
2015. aug. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7-9-10 felreertettel, nem szeretnek bekapcsolodni, de maximalisan osztom amiket irtal itt.

A kerdezonek: Van olyan ember, aki nem veszi szivere a megcsalast? - ha csak ezt kerdest latnam azt irnam nincs. Ennek ellenere eloben ismerek olyanokat, akik latszolag nem vettek szivukre, de kozben mégis.

Amit leirsz a kerdesed utan annak azonban semmi koze a megcsalashoz. A ti esetetekben a megcsalas talan az lenne, ha a masik orome miatt neked nem jutna a jobol pl. vege a szexualis eleteteknek es lelep a masik oromevel (azaz a fizetesevel, cuccaival es a kozos eletetknek is vege)...?

En ezt nem tudnam elviselni. Vagy ha igen, akkor azert nagyon nagyo gazdagnak kellene lennie a ferjemnek es nagyon kedvesnek velem, nekem meg nagyon frusztraltnak mar a szerelemmel kapcsolatban es rendkivul vagyakozonak a penzere. Talan.

2015. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gazdagok. Engem sose érdekelt, hogy a pasim gazdag-e. :-) Talàn rosszul fogalmaztam meg a kérdést: azt szerettem volna megtudni, hogy vajon mindenki birtoklási vággyal éli-e meg a kapcsolatát, és vannak-e más emberek, akik úgy szeretik a másikat, hogy örülnek az örömének, mégha nem is közös. Mindenkinek fontos-e a testi hűség.
2015. aug. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!