Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy adott ember egyszer megcsalt valakit, utána úgymond "leértékelt árucikk" lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a kérdést. Ha valaki megcsal valakit az nem leértékelt árucikk hanem halott ember lesz legalábbis szerintem. Akit meg megcsaltak csak örülhet, õ ettõl csak egy természeti csapással Lett kevesebb.
2015. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ha valaki elkövetett egy hibát életében, mint pl, hogy megcsalt valakit, akkor utána ő kevesebbet ér a többi embernél, nem teljesértékű a társadalom szemében?
2015. nov. 29. 16:25
 3/12 RRR ***** válasza:

elvileg

gyakorlatilag,csak csámcsognak rajta,amíg nincs új téma

tőle függ ,hogy hogy érzi magát utána

és

nem csak ő a "hibás" a megcsalásban....oda mindig legalább két ember kell

2015. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon finoman fogalmaztál de igen..úgyvalahogy...kivéve ha megváltozik és tényleg meg!
2015. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez baromság.. Pont olyan, mint azt feltételezni valakiről, aki sok nővel/férfival lefeküdt, hogy hűtlen, komoly kapcsolatra alkalmatlan.
2015. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy sokkal nehezebben bíznék meg egy emberben (mármint kapcsolat terén), aki korábban megcsalta a párját. Mi akadályozná meg abban, hogy velem is ezt tegye? Nem mondom, hogy esélytelen az ügy, de biztos, hogy lejjebbről indulna...
2015. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Aki egyszer csalt, az többször is fog, volt barátnőm 5 éve csalt meg. Megpróbáltuk rendbehozni, nem sikerült. Összejött újra a pasival, és azóta együtt vannak. Csakhogy 1 hónapja megcsalta ezt a srácot.

Hiába kutyából nem lesz szalonna.


És igen, az én szememben pl. az nem is nő, aki már csalta meg a párját. De férfiként se tartom sokra az ilyen embert.


Tudod kérdező ez mindig van egy első alkalom, utána pedig más lesz a világ. És sok ember ezt úgy dolgozza fel, hogy úgy csinál, mintha meg se történt volna, aztán ilyen emberré válik. És ezért általánosítanak.


Amúgy igen 2 ember kell hozzá, de ha a másik nem csalt meg, akkor nincs jogod tönkretenni az önbecsülését.


Egy volt kollégámat 10 után csalta meg a szerelme, nagyon össze volt törve. Újra összejött vele, aztán kicsinálta.

A nő úgy kikészült, hogy 5 éve jár kezelésre, mert nem tudja feldolgozni, meg azt se, hogy a volt pasijának, már van egy gyereke, meg egy felesége.

És valahogy nem tudom sajnálni a csajt.

2015. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ilyen emberek rohangásznak szabadlábon, mint az utolsó. Önbecsülés,ja. Én nem csaltam meg senkit nem azért írom, de ez amit az utolsó összehozott ide.... Önbecsülés címszóval... Te, ha a haverod így kikészítette a nőt, akkor az kikészítette már a megcsalás előtt is. De azért becsüljétek önmagatokat reggeltől estig. :D
2019. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leírtam egy véleményt, egy állítást. Senki sem tökéletes. De aki nem tudja kinyitni a száját és félremegy, a szakítás helyett az tán kicsit morálisan máshol van.

Gondolom bánt, mert csaltál. Szar dolog, hogyha az embert ezért más szemmel nézik.

A haveromhoz, annyit, hogy ellenben veled, én ismertem őket. Túl jól bánt a nőjével, szinte papucs állatka lett. Mindent megtett érte. A nő meg jó dolgában megveszett. Van ilyen is. Azt kapta, amit megérdemelt.

2019. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!