Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora probléma, ha két férfival járok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen így alakult. Nagyjából egyszerre kerültek a képbe és egyszerre kezdtem beléjük szeretni. Próbáltam már szakítani, de nem ment, nem is akarom igazából. Nekem ez így teljesen jó. Mindkettőnek más oldala fogott meg. Nem tartom magam ribinek, ezért ez így talán nem jó. De ez valóban akkora bűn lenne? Ha jó így nekem, akkor miért vessek neki véget?

18l


2015. szept. 27. 12:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem bolondítod őket, de nem tudnak egymásról? S ha egyszer kiderül, mi lesz? Mekkora fájdalmat fogsz nekik okozni? Ez így nagyon gyerekes.
2015. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Majd az lesz a nagyon mókás, amikor a két srác összefog ellened, és a tudtod nélkül összehoznak egy szép kis nyilvános megalázást, ha már őket te óráról-órára, nap, mint nap a földbe döngölöd ezzel a viselkedéssel.


Ugyanis ahogyan írták, ha mindketten tudnak mindenről, és nekik jó így, akkor nyilván semmi gond. De tudod te is, hogy van gond, mert titkolózol. Annak pedig egy kapcsolatban nincs helye. Átverést, hülyének nézést senki sem szereti.

2015. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha ők is tudnak róla és nekik is jó így, akkor tényleg rendben van. De ha nem tudnak róla, akkor talán nem ártana őket is megkérdeznek, hogy nekik is rendben van-e a dolog...
2015. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Buzz Lightyear8 ***** válasza:
..majd amikor veled csinálja ezt egy pali, miközben egy másik csajjal van rájössz...
2015. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 kolosszus22 ***** válasza:
A vége ennek "2 szék közül a pad alá" szokott lenni...
2015. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam 2 lánnyal, voltam vagy 17 éves. Nekem tök jó volt, de aztán végül két szék közé ültem.

Ráadásul volt fontossági sorrendem is, így nagy kicseszés az egyik pároddal, hogy a másik mindig előrébb van. Na, őt kell dobnod.

2015. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
szerintem retek ribi vagy
2015. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!