Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora probléma, ha két férfival járok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen így alakult. Nagyjából egyszerre kerültek a képbe és egyszerre kezdtem beléjük szeretni. Próbáltam már szakítani, de nem ment, nem is akarom igazából. Nekem ez így teljesen jó. Mindkettőnek más oldala fogott meg. Nem tartom magam ribinek, ezért ez így talán nem jó. De ez valóban akkora bűn lenne? Ha jó így nekem, akkor miért vessek neki véget?

18l


2015. szept. 27. 12:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tényleg akkora probléma, ha ezért ler.ibancoznak? Egyszerűen így alakult. Nagyjából mindneki annak tart, ha egyszerre több pasast szédítesz. Mindenki más annak tart, hiába hiszed magadról, hogy nem vagy az.
2015. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem tudnak egymásról és nem is tervezem elmondani. Nem csak szex van, érzelmek is kötnek mindkettőhöz. Én ezt nem érzem rossznak, nem használom ki őket, csak egyszerűen ketten vannak :/
2015. szept. 27. 14:46
 13/27 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag csak bolondítod őket. És csodálkoznak a nők, ha csak szalmazsáknak kellenek...
2015. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem bolondítom őket, mindketten fontosak nekem.
2015. szept. 27. 14:52
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus buta idiota erzelmi analfabeta fiatal lany. Es akkor csodalkoznak hogy "jaj...uristen....nem tisztelnek a ferfiak"

Ember..most komolyan mit is varsz? Sunyi sz@r vagy. Ha neked ez igy megfelel. Oke. Engem mondjuk nem erdekel

2015. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan hagyjuk már pont a magad fajták háborodnak fel a legjobban ha megcsalják őket pedig ők ahogy te sem vagy különb.Persze a te életed úgy éled ahogy akarod.De gondolom fordított esetben azonnal jönnél rinyálni.Hagyd el mind a kettőt és keress egy harmadikat.Lehet hogy szereted őket de nem vagy beléjük szerelmes.Ahogy az előző írta az ilyennek kár magyarázni úgyis a saját "igazát" mondja.
2015. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltal hogy terhes maradsz veletlenul es majd nem fogod tudni ki a gyereked apja ? ? azert ez szerintem egy fontos dolog! ! en nem tudnek jarni 2 pasival , sok mindenert , pl ahogy mondod te is hogy titok , de egyszer ugy is eszre veszi az egyik !!!
2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon rossz hozzáállás. attól függetlenül, hogy te hogy érzed még becsapod, megalázod, és csúnyán kihasználod őket.


Tulajdonképpen folyamatosan csalod mindkettőt. Én biztos kipenderítenélek a helyükben a megtudnám. Fogalmad sincs mekkora károkat okozol ezzel egy emberben. ilyet nem véletlenül nem szabad csinálni, szerinted miért az az általános társadalmi felfogás, hogy ez rosz. Mert baromi nagy fájdalmat okozol az önzéseddel annak akit elvileg szeretsz. Komolyan mondom, a gyomrom felfordul tőled. Az meg, hogy te nem érzed ezt bajnak irreleváns, pláne ha tudod, hogy ők nem egészen így gondolnák. De ha szerinted ez annyira rendben van mi gátol benne hogy velük is közöld?

2015. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha tudnak egymásról, ha nem, ez kóros szerintem. De csak szerintem.
2015. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben undorító, amit művelsz. Nem, nem fontosak neked, mert aki fontos neked, annak figyelsz az érdekeire, nem csak a sajátodra. Aki fontos neked, az előtt nem titkolódzol, nem vered át, nem csalod meg.

Szóval csak a saját örömed a fontos, hogy mindkettő pasi megmaradjon, az meg, hogy ha majd kiderül a dolog (mert egész biztos, hogy előbb utóbb kiderül) és nagyon megbántod őket, akár életreszóló sebeket okozol nekik, az nem számít.


Ha jó így neked, miért vess neki véget? Mert az elvileg szeretett személyeknek meg nem jó.

Remélem legalább ők is tartanak másik nőt melletted.

2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!