Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lesz a környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lesz a környezetemben ha elmondom, hogy egy nős férfival vagyok aki jóval idősebb nálam? 20/L

Figyelt kérdés
Általában a "közízlés " rosszul fogadja az ilyesmit de elszeretném mondani pár közeli családtagnak és barátnak. Már nehéz titkolni mert 10 hónapja együtt vagyunk.
2009. ápr. 28. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért az normális, ha nem tetszik ez a környezetednek. Én is elítélem, sose állnék össze nős pasival, de ha a családomból kiderülne valakiről ezért nem fordulnék el tőle és nem is viselkednék másképp vele (baráti társaságban van ilyen, véleményem elmondtam, de a döntés az övé úgyis). Viszont gondolom azzal Te is tisztában vagy, amit majd a családod elmond (ne számíts Tőle semmire a későbbiekben, úgyse hagyja ott a feleségét, mit csinálsz, ha Te is terhes leszel, elpazarlod a fiatalságod stb) az mind igaz.
2009. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy a környezet mit mond, hanem hogy butaságot csinálsz, és ez tény. De szerintem te is tudod.
2009. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd 20 év múlva gondolj vissza erre, amikor a te akkori férjed viszonyt kezd egy fiatal macával!!! Milyen érzés, tönkretenni egy családot!
2009. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném,hogy már válnak és nem miattam! Az anyagiak miatt nem tudnak megegyezni, mert a felesége idáig is főként a pénze miatt volt vele. És nincs gyerekük.
2009. ápr. 28. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem bántani akarlak, de ne higyj el mindent amit ez a férfi mond. Mindig megtudják magyarázni, hogy mért nem váltak még el, a vagyonon nem tudnak megegyezni, a gyerekek, a feleség összeomlana de ezt mégse akarják a régi emlékek miatt stb. Csak egy kérdés, titokban kell tartanotok ezt a kapcsolatot vagy felmer vállalni mindenki előtt (ismerősökre értem ezt, és a feleségére főként)?
2009. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ismerősei tudnak rólam. A feelsége révén ismerkedtünk meg ismerem őt személyesen és amiket mond az igaz.
2009. ápr. 28. 10:29
 7/12 anonim ***** válasza:

10:03 vagyok


Elnést kérek tőled, ha nincs gyerek, és már válnak is, de nem miattad, természetesen más a helyzet. Ha boldogok vagytok egymás mellett, ne törődj a környezeted véleményével!

2009. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésed amikor feltetted, ott azt írtad, hogy nős, nem pedig azt, hogy válnak....

Így azért kicsit már másabb a helyzet szerintem. Ha szereted a párod, és viszont szeret, akkor valahol természetesnek kellene lennie,hogy erről a legközelebbi családtagjaid, barátaid is tudnak.

Titkolni nem is érdemes túl sokáig, úgyis megsejtik,hogy van valakid!

Vállaljátok fel nyíltan egymást a külvilág előtt, és legyetek boldogok!

A párod mit gondol erről egyébként? Ő szeretné ha megtudnák mások is, hogy vagy neki??Tervez veled jövőt?

2009. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nős mert még az, és a felesége mindig elő áll valami indokkal, hogy miért nem válik el. Néha zst mondja, hogy szereti néham meg a pénz miatt. Az a baj, hogy a "párom" is bizonytalan mert nem szeretne úgy elválni, hogy a felesége viszi az egész vagyonát. Ezért már sokszor félbe szakadt a válás. Egyébként tervezz velem előre csak attól fél, hogy késöbb elhagyom őt egy fiatalabb pasiért és ő meg elválik miattam és még a pénze is elveszik.( Ő 42 éves)
2009. ápr. 28. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem ezekkel az érvekkel nem győzne meg. Mi az, hogy ha esetleg Te elhagyod akkor feleslegesen vált el? Most "szabadulni" akar a feleségétől vagy nem? Mert, ha igen teljesen mindegy, hogy Te veled éled le az életed vagy nem. Meg nekem az a véleményem, hogy ha csak a papír tartja már őket össze, attól még összecuccolhatna már veled. Nyilván a felesége tudja mi van köztetek, vagy legalábbis, hogy van valakije (ezt a hozzászólásodból gondolom). Tehát számomra az se lenne jó kifogás, hogy egy "simábban" menő válás kedvéért élnek együtt.
2009. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!