Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora probléma, ha két férfival járok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen így alakult. Nagyjából egyszerre kerültek a képbe és egyszerre kezdtem beléjük szeretni. Próbáltam már szakítani, de nem ment, nem is akarom igazából. Nekem ez így teljesen jó. Mindkettőnek más oldala fogott meg. Nem tartom magam ribinek, ezért ez így talán nem jó. De ez valóban akkora bűn lenne? Ha jó így nekem, akkor miért vessek neki véget?

18l


2015. szept. 27. 12:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ hogy csak szex vagy érzelmek is vannak.

Ha az utóbbi eset áll fent akkor gondolj arra hogy mi lenne ha a pasidnak lenne egy másik barátnője is ...

Amúgy nem fair, el kéne mondanod nekik

Ha csak szex van akkor viszont nyugodtan folytasd

2015. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem teljesen normális a mai világban, ha valakinek egyszerre 4-5 vagy annál is több párkapcsolata van.
2015. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
ha van rád időd és bírod puncival, akkor nyugodtan
2015. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Az egy dolog, hogy Neked ez így jó, de vajon nekik is az?
2015. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
nem gond ringló vagy és kész
2015. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 curáku ***** válasza:
Nekem nem problema, azt csinalsz amit akarsz. Neked nem problema, es nekik?
2015. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek érzelkem a pasik részéről csak szex és tudnak a dologról akkor teljesen jó.

Ha titkolódzol és megbántod valamelyüket, vagy mindkettőjüket ha kiderül, akkor nem normális mert önző vagy és csak magaddal foglalkozol, nem azokkal akiket elvileg szeretsz.

2015. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ. Ha ők tudnak erről, és nekik oké a nyitott kapcsolat, akkor nem probléma. De ha nem tudnak egymásról, az nagyon para. Ha pedig elmondanád nekik, és belemennének, akkor neked sem lehetne egy szavad, hogy melletted mindkettőnek van egy másik nője.

Most az utolsó gondolatom alapján ítéld meg te, hogy neked probléma lenne-e, ha jársz két pasival, akik melletted tartanak 1-1 nőt, te simán elfogadnád a helyzetet, hogy melletted van másik nő is?

2015. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A két csávó számára tiszta ez a helyzet? Ha tudnak a dologról, áldásom rátok. De ha sunnyogsz, annak csúnya vége szokott lenni. Én legalábbis láttam már karón varjút.
2015. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha a pasik tudnak egymásról és nekik ez így megfelel akkor semmi gond,de ha nem ez a helyzet akkor bunkóság és érzéketlenség a részedről.
2015. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!