Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy a barátnője le s. z. o. p. o. t. t. egy buliban?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért hagytam magam,részeg voltam és olyankor befolyásolható vagyok. :)

2015. aug. 18. 11:09
1 2 3 4
 31/39 Szofi:") válasza:
Te egy köcsög kuki vagy
2015. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
De unalmas lett ez a kérdés, és erre jött a legtöbb válasz, vicc.
2015. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

:) egyszerűen hihetetlenek vagytok.

Nagyon sok negatív üzeneteket kapok.


Azt kérem,hogy ne személyeskedjünk,hisz nem ismertek.

Pár szó rólam,egy alkoholista kőműves vagyok,felettébb jóképű és fejlett humorérzékkel rendelkezek.

Tudjátok amit elértem azt mind a humoromnak köszönhetem.


Rájöttem,hogy egy ( normális) lánynál sokkal többet jelent az,ha megtudod nevettetni,mint ha kigyúrt macsó gyerek vagy.És mivel jóképű vagyok sok szív és láb megnyílik elöttem.

Természetesen pofátlanul ki is használom az,ilyen alkalmakat.

2015. aug. 18. 21:22
 34/39 tw2 válasza:
el kel mondanom valamit aki leszopott az nem csaj volt....
2015. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Hanem te?
2015. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 tw2 válasza:
ne buktass le minket szivi
2015. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ezért nem kezdek magyar f@sszal:) elégszer szívattatok meg a drága dagadt barátnőkkel karöltve:)
2015. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Mond el neki. Talán nem szereted, és emiatt nem sajnálod a dolgot. De annyi emberség csak van benned, hogy legalább egy kicsit tiszteled. A dolgot már elcseszted, de ha megmondod neki és szétmentek az ezerszer jobb, mintha még megdugod vagy ezerszer, aztán valaki mástól tudja meg, hogy ennyire sem tisztelted. Ezzel végkép megaláznád.

Gondolkodj fordítva, mi lenne ha a barátnőd és a legjobb barátod csinált volna hasonlót? És a barátodban és a barátnődben sem lenne annyi gerinc, hogy megmondanák? Ha minden nap belevigyorognának, és belejópofiznának az arcodba, s te csak hónapokkal később egy harmadik személytől tudnád meg mi is volt?

2015. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Passz.
2015. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!