Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy a barátnője le s. z. o. p. o. t. t. egy buliban?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért hagytam magam,részeg voltam és olyankor befolyásolható vagyok. :)

2015. aug. 18. 11:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
küld hozzám a barátnődet..leszopatom....csináltam már ilyet más barátnőjével is.
2015. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem voltál részeg ha ennyire emlékszel. Szerintem mondd el, mert jobbat érdemel, mert nálad szégyennek semmi jele,inkább enyhe büszkeséget érzek. Kívánok neked minden jót és valami jó kis viszketős betegséget.
2015. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Igazábol tényleg nem szégyellem a dolgot.Biztos bántana ha egy kicsit is szerelmes lennék bele,de így nem kavar fel lelkileg.

U.i hasonló jókat kívánok neked is.

2015. aug. 18. 11:19
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
élni tudni kell. :D jó kis bnő, jó kis barát, ennek a bnődnek mindenből kijutott a legjobb. :D szerencsés csaj lehet. :D
2015. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Jó csaj és jó az ágyban,csak épp unatkoztam.Az unalom csodákra képes.
2015. aug. 18. 11:21
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kívánhatsz nem érdekel, én legalább ember vagyok és nem állat, de lehet az is különbül viselkedik mint te. Nem is betegséget kívánok neked, ha nem hogy egyedül kelljen leélned az életed és öregkorodra ne legyen senki aki egy pohár vizet adna.
2015. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondjad el neki. Mert hát ki ne szeretné egy napon megtudni, hogy a párja nem szereti és gyenge, a barátnoje pedig egy szívtelen ribi? :)
2015. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

ne csináljátok már ezt! sok volt az anyag benne, és a bnője már nem győzte, besegített a bnő, ezt hívják önzetlenségnek a mai világban. :D


amúgy lehet, h a bnőd még az ágyban is unatkozott ám és neki is megvolt a fél város, akik a hátad mögött nevetnek rajtad, sose tudni. :)

2015. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Milyen szépeket kívánsz így ismeretlenül is.Megmondom őszintén én nem minősítelek téged mivel nem ismerlek téged.

Úgyhogy "pá kis aranyom pá"

2015. aug. 18. 11:27
 10/39 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy megvolt neki fél város neki,nagyon nem izgat a dolog :)
2015. aug. 18. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!