Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy a barátnője le s. z. o. p. o. t. t. egy buliban?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért hagytam magam,részeg voltam és olyankor befolyásolható vagyok. :)

2015. aug. 18. 11:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi lehet a "kigyod",ha ennyire bizonyitani akarod,hogy milyen menö vagy.Közben 1 Forintot sem ersz kerdezö.Szegeny baratnödnek szivböl kivanom,hogy rajöjjön,hogy mekkora pancserral van együtt.Egy deka ferfiassag sincs benned.
2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

:D

Ismeretlenül már mondták hogy az IQ 10- s

Most azt,hogy kicsi a kígyóm

Nos erre azt tudom felelni,hogyha tényleg egy zöldmoszat szintjén vagyok.

Akkor nőket minősíti,hogy ennek ellenére összejönnek velem.

Mert mégis milyen perspektívát látnak egy zöldmoszatban?

2015. aug. 18. 12:06
 23/39 A kérdező kommentje:

De én nemvagyok zöldmoszat,sokkal inkább tengeri herkentyű.

Az is gerinctelen :)

2015. aug. 18. 12:08
 24/39 anonim ***** válasza:
Legalabb önkritikad van...
2015. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább egy nagyképű,öntelt f..z vagy barátom.

Remélem visszakapod majd a sorstól amit most a "barátnőddel"művelsz.

Gratulálok az emberségedhez!

F40+

2015. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs kerdezo De egy geeinctelen fereg vagy. Egyutt vagy a baratnoddel De bem szereted, leszop a Baratnoje egy bulin es nincs buntudatod... Szakits a baratnoddel mond el neki mekkora egy goreny vagy. Nalad sokkal jobbat erdemel.

18/L

2015. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem érdekel,csak a válaszaidat néztem.Ezek alapján az a feltételezésem,hogy egy unatkozó troll vagy,kb. 15 éves csaj,1-2 szó árulkodik erről,és egyéb jelek.Kamu,úgyhogy szevasz tavasz,a trollkodás igazi művészetét még gyakorolnod kell.
2015. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre, hogy ez csak egy troll kérdés, a kérdező pedig szándékosan provokál?
2015. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Te miért nem nya@tad ki?

Azért mert nem vagy férfi? Vagy mert nem tudod mi a szex? Kisfiúcska😂😂

2015. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Szerintem kíméld meg a a barátnődet attól, hogy több időt pazaroljon az életéből, és szakíts vele...
2015. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!