Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok ez kimeríti a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez kimeríti a megcsalás fogalmát, amit csináltam?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni, de nem ígérem :) Most hétvégén pár napra lementünk a Balatonra, a pasim, az ő egyik haverja, neki a barátnője, meg még pár arc, de ők most nem érdekesek. Kibéreltünk kis házakat, és egyik este (pénteken) történt, hogy iszogattunk, és nekem illetve a pasim haverjának sikerült kicsit becsiccsentenünk. Ezzel nem is lett volna baj, olyan fél egy körül már ágyban voltunk, de még nem aludtunk, a pasimmal, amikor megjelent az ajtónkban a haverja, hogy hagy aludjon már itt, összeveszett a csajával, meg amúgyis idegesíti már, amiért olyan "sótlan"....A pasim kicsit húzta a száját, de engem nem zavart, mondtam hogy jöjjön nyugodtan. (Szegény fiú mondjuk akkorra már kettőig nem látott el) Szóval befeküdt mellém, és elkezdtünk dumálni, meg röhögni, meg minden, meg elkezdtem fogdosni a karját (személyi edző a srác és tök jó karja van, imádom fogdosni 😝), és mondogattam neki, hogy már rég megígért egy közös edzést, mire a pasim besértődött, hogy ő aludni akar, szóval kirongyolt a szobából, és a teraszon a hintaágyban aludt. Én nem értettem hogy mi baja, egyszer utánamentem, hogy jöjjön vissza, de nem akart, szóval nem foglalkoztam vele, a haverjával tök jól elvoltunk. Csak történt hogy addig húztam az agyát, hogy ellhajította a kispárnámat, szóval áthajoltam rajta, amikor is konkrétan beleütköztem a kőkemény, álló farkába... Kérdeztem hogy hehe, ez így mi, mire nyekergett valami olyat hogy bizonyos helyzetek ki tudnak hozni dolgokat emberekből, vagy mittudomén...utána csak dumálgattunk meg azt csináltuk amit eddig, és egyszer csak a semmiből átkarolt, és arról kezdett hablatyolni, hogy mien szerencsés a pasim, én egy gyönyörű nő vagyok, jófej, vicces, ilyen barátnő az álma, mint én...közben folyamatosan simogatott, meg puszikat adott...tök jól esett, amit csinált, a lelkemnek meg a testemnek is, bár én csak feküdtem mellette és néztem rá, de ennyi...és hát együtt is aludtunk, szerencsére hamarabb ébredtünk, mint a pasim, visszaküldtem a srácot, és felkeltettem a barátomat, hogy ne haragudjon, és jöjjön vissza.. A kérdésem az lenne, hogy ti ezt megcsalásnak tekintenétek a párotoktól? (Megfordult a fejemben) Meg hogy amiket a srác mondott, csak a poa hozta ki belőle? 21 vagyok, a pasim 28, a barátja meg 23. Koszi előre is. És mégis hosszú lett, a francba 😝
2015. jún. 7. 10:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi álszent ember van írt, komoly :D

Kedves válaszolók, kérdezzétek meg anyut meg apud majd egy szép napon, a családi titkokról... :D

Ja persze,mindenki leélt egymás mellett 50-60 évet úgy,hogy még csak szépen se nézett életébe a másik nemre...

Mondjuk ritka,de van olyan,ez igaz.

Felnőtt emberek egy ilyet meg tudnak beszélni, bocsátani,érteni.

Szerencsétlen helyzet volt,így történt, nem katasztrófa szerintem.

2015. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Áá, tök normális amit csináltál, legtöbb 21 éves r!banc pont ilyen!
2015. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
2015. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
akaszd fel magad te gusztustalan baszadék
2015. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Mind a kettőtöket megrugdostalak volna persze finoman a barátod helyébe :)
2015. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadszor írod még ki ezt? 1-2 hónapja is kiírtad...

Igen ez megcsalas nalam. Lelkileg mindenképp. És, ha nincs ott a pasid, meg mások, tuti meg is dugott volna. Nevetséges. :/

2015. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én szemléletemben ez nagyon közel áll a megcsaláshoz, sőt... Ha elmész mással randizni (csak randizni), flörtölsz vele, az mondjuk szerinted nem megcsalás? Mert ez a jelenet kb. annyit ért, illetve igazából még többet is.

Tényleg nem érted miért hagyott ott a pasid, mikor elkezdted mellette a haverját fogdosni és olyanokat mondogatsz, hogy "rég megígért egy közös edzést"?

2015. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
És most írd le úgy történetet kedves kérdező, hogy a pasid csinálja ezt egy barátnőddel amíg te ott tartod a gyertyát és közben elemezgesd az érzéseidet :D meg is van a válasz.
2015. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ez olyan mértékű megalázása a párodnak amit én az ő helyébe nem nyelnék le.

Az tuti hogy 3. Személyt nem engednék az ágyunkba, de ha azt látnám, hogy a párom simogatja meg szórakozik vele mindkettőt kihajítanám, az életemből is.

2015. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem megcsalás,nem történt semmi köztetek.
2015. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!