Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok ez kimeríti a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez kimeríti a megcsalás fogalmát, amit csináltam?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni, de nem ígérem :) Most hétvégén pár napra lementünk a Balatonra, a pasim, az ő egyik haverja, neki a barátnője, meg még pár arc, de ők most nem érdekesek. Kibéreltünk kis házakat, és egyik este (pénteken) történt, hogy iszogattunk, és nekem illetve a pasim haverjának sikerült kicsit becsiccsentenünk. Ezzel nem is lett volna baj, olyan fél egy körül már ágyban voltunk, de még nem aludtunk, a pasimmal, amikor megjelent az ajtónkban a haverja, hogy hagy aludjon már itt, összeveszett a csajával, meg amúgyis idegesíti már, amiért olyan "sótlan"....A pasim kicsit húzta a száját, de engem nem zavart, mondtam hogy jöjjön nyugodtan. (Szegény fiú mondjuk akkorra már kettőig nem látott el) Szóval befeküdt mellém, és elkezdtünk dumálni, meg röhögni, meg minden, meg elkezdtem fogdosni a karját (személyi edző a srác és tök jó karja van, imádom fogdosni 😝), és mondogattam neki, hogy már rég megígért egy közös edzést, mire a pasim besértődött, hogy ő aludni akar, szóval kirongyolt a szobából, és a teraszon a hintaágyban aludt. Én nem értettem hogy mi baja, egyszer utánamentem, hogy jöjjön vissza, de nem akart, szóval nem foglalkoztam vele, a haverjával tök jól elvoltunk. Csak történt hogy addig húztam az agyát, hogy ellhajította a kispárnámat, szóval áthajoltam rajta, amikor is konkrétan beleütköztem a kőkemény, álló farkába... Kérdeztem hogy hehe, ez így mi, mire nyekergett valami olyat hogy bizonyos helyzetek ki tudnak hozni dolgokat emberekből, vagy mittudomén...utána csak dumálgattunk meg azt csináltuk amit eddig, és egyszer csak a semmiből átkarolt, és arról kezdett hablatyolni, hogy mien szerencsés a pasim, én egy gyönyörű nő vagyok, jófej, vicces, ilyen barátnő az álma, mint én...közben folyamatosan simogatott, meg puszikat adott...tök jól esett, amit csinált, a lelkemnek meg a testemnek is, bár én csak feküdtem mellette és néztem rá, de ennyi...és hát együtt is aludtunk, szerencsére hamarabb ébredtünk, mint a pasim, visszaküldtem a srácot, és felkeltettem a barátomat, hogy ne haragudjon, és jöjjön vissza.. A kérdésem az lenne, hogy ti ezt megcsalásnak tekintenétek a párotoktól? (Megfordult a fejemben) Meg hogy amiket a srác mondott, csak a poa hozta ki belőle? 21 vagyok, a pasim 28, a barátja meg 23. Koszi előre is. És mégis hosszú lett, a francba 😝
2015. jún. 7. 10:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2015. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Gusztustalan, érzéketlen történet, egy bunkó szájából. ÚGy hagynálak ott a párod helyében, mint a sicc.
2015. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

Ciki a helyzet, de lényegében ott lett volna a lehetőség, mégsem történt semmi.

Kellemetlen, az tény, de ez nem megcsalás.

2015. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Interferencia ***** válasza:
84%
Igen. Nem kell ahhoz szex, hogy megcsalás legyen.
2015. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Az alkohol sokmindenre képes, én a barátod helyében rendesen felhúztam magam volna ezen.

Minek fogdosod más pasi karját, amikor Neked van barátod?

Meg miért fekszel mellé?

Ami ezután fog történni, akárhogyan is, de ne csodálkozz rajta.

2015. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Hogy buktatok volna le.
2015. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
a csalás lényege, hogy a másik tudta és beleegyezése nélkül .Na most mivel itt a másik aludt, csak utólag tudsz szólni erről neki, de ha nem szólsz, na az csalás. Ez eléggé tartozik rá, hogy egy másik fiúhoz vonzódol, aki szintén hozzád vonzódik. Akkor is, ha nem tervezel evvel az újabb fiúval semmit. De szerintem tervezel.
2015. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem csaltad meg, de gusztustalan volt egy kicsit ez..


"amikor is konkrétan beleütköztem a kőkemény, álló farkába... "


Ha legközelebb berúgsz te is egy kicsit jobban, akkor véletlenül be is kapod majd a barátja farkát ?

2015. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

Embere válogatja,párja válogatja,ki mit tart annak.

A körülményeket nézve,buli,pia,közös ágy alvó hely, nem vészes.

Sokan elbuktak volna hidd el,és szexbe torkollik a dolog.

Nem megcsalás ez,ebben a formában.

Aki itt azt válaszolja,hogy az,kíváncsi lennék, egy hasonló helyzetben,kissé spiccesen egy kellemes beszélgetés közben,egy jó pasival maga mellett az ágyban mit csinált volna?

Biztos hóna alá csapja a kispárnáját és lefekszik az ajtó elé:D

Nyugodj meg :) így alakult,lehetett volna sokkal rosszabb is...

2015. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Megcsalásnak és mindezek mellett egy brutálisan gerinctelen húzásnak tartanám, hiszen nem elég hogy a párod haverjával teszed mindezt, még a párod mellett is. Vicc az egész szitu az biztos. Én a barátod helyében úgy vágtalak volna ki az első jelekre az ágyból mindkettőtöket, hogy repültetek volna.

Itt a többségre reagálva, lehet hogy spiccesen sokan így reagálnának egy jó pasira/nőre maguk mellett, de kérdem én az normális, hogy mindezt úgy teszik, hogy a kérdező párja ott fekszik mellettük, majd később egy fal választja el őket? Szerintem ez a helyzet így is úgy is gáz, de mindezek mellett így még gusztustalanul megalázó is a kérdező társára nézve.

2015. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!