Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bízhat bennem vajon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhat bennem vajon, ha egyből a megcsalás lehetősége ugrik be neki?

Figyelt kérdés

Tegnap este koncerten voltunk, némi alkohol is befigyelt. Olyannyira, hogy az este későbbi szakaszában én jó sok időre eltűntem a mosdóban, ami neki különösebben nem tűnt fel (barátokkal voltunk, és ő is jócskán ivott). Ma beszéltük át az eseményeket, és mikor mondtam, hogy legalább egy órán át elvoltam én a magam gyomorgörcseivel, egyből megdöbbent, hogy neki ez fel se tűnt, simán akár meg is csalhattam volna.


Ez a gondolat nekem nagyon fájt. Soha nem adtam rá okot, hogy féltékeny legyen, hogy bizalmatlan legyen velem szemben. De hogy rögtön ez jut az eszébe... Vajon bízhat bennem így? Ő azt mondja, csak szemléltetésként mondta, teljesen megbízik bennem, de én nem tudom. Nekem eszembe sem jutott volna egy ilyen gondolat, sem akkor, sem utólag. Az este folyamán volt egy csomó időszak, amikor külön voltunk, leginkább mikor én az első sorokban tomboltam, és ő meg inkább hátramaradt a társasággal, de sem akkor, sem most nem jutott volna eszembe ilyen feltételezés.


Ha ti megbíztok a párotokban, de úgy teljes mértékig, akkor eszetekbe jut egy ilyen gondolat: "nahát, észre sem vettem, hogy ennyi időre eltűntél, akár meg is csalhattál volna!"? Vagy ilyen gondolatok akkor merülnek fel bennetek, ha már valahol kételkedtek a másikban?


Huszonévesek vagyunk, egy éve élünk együtt.


Előre is köszönöm a véleményeket, hozzászólásokat, építő jellegű gondolatokat!


2015. máj. 31. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlreagálod. Nem azt jelenti, hogy nem bízik benned, inkább saját magát vádolja, mert egy órára eltűntél, és ő annyira nem vette észre, hogy akármi történhetett volna. Nem vette volna a jeleket akkor sem, ha egy másik pasival flörtölsz a feje felett, és akkor sem, ha belehalsz a gyomorgörcseidbe a mosdóban. Szerintem a saját felelőtlenségén és figyelmetlenségén döbbent meg. Én is szoktam "viccelődni" megcsalással vagy másik nővel való randizással, de soha egy pillanatig nem gondolom komolyan, nem hinném, hogy a párom valaha is megcsalna. Sajnos rossz a humorérzékem. Az én párom is panaszkodott, hogy számára egyáltalán nem vicces a feltételezés:(
2015. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes alkotás a női agy. Azon heteket át tud törpölni, hogy most vajon bizik bennem vagy se nem a pasi egy elejtett félmondat után, de azt hogy éjjel egy órán át négykézláb hányt a wc-ben több száz ember szeme láttára mint problémát finoman a szőnyeg alá sepri.

Ebböl az egész estéből a legfontosabb momentum a női agy számára mindösszesen az, hogy vajon a pasi miért mondta és miért mondta igy vagy úgy amit mondott és ha igy mondta az mire utal és ha úgy mondta akkor az vajon mire utalhat.

Ez maradt meg számára az egészből. Hihetetlen.

2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem ez tulajdonképpen csak azért bántott meg, mert egyrészt eszébe jutott (mint mikor nagyon csúnya veszekedésnél kiböki, hogy akkor szakítsunk, holott tudni lehet, hogy nem gondolja komolyan), másrészt meg mert sem az előéletem (sosem csaltam meg senkit), sem pedig a jelenlegi viselkedésem nem ad okot ilyen feltételezésre.


De megnyugtat a magyarázatod, köszönöm :)

2015. máj. 31. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem túl érett dolog, ha csak úgy a levegőbe mondja valaki, hogy akkor szakítsunk. Velem is előfordult már ilyen, aztán meglepődött, mikor végül komolyan vettem.


Ez a megcsalás dolog meg... egy óra alatt valóban megcsalhattad volna, de ha mondjuk nem együtt mentek valahova, akkor még több időd van rá. Ha máskor nem kerül szóba, nem jelenti, hogy ne bízna benned. Viszont elég nagy gond, hogy egy órán át szenvedtél, neki fel se tűnt, hogy nem vagy ott (ez a kisebbik baj), de hogy még utólag is inkább ezt mondja, nem pedig az zavarja, hogy rosszul voltál. Kicsit érdekes ez, de nem tudom hány évesek vagytok, lehet hogy teljesen normális a ti korotokban..

2015. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!