Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Webcamszex = megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webcamszex = megcsalás?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek, de mondjuk úgy némi izgalmat keresve egy szexchat oldalon egy 39 éves nő előtt kivertem magamnak.


Ez megcsalás, vagy mit tennétek ha párotok ezt elkövetné?


25/férfi



2015. máj. 29. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párod. Ha te nem mondtad el neki önszántadból, hanem külső véleményt kérsz az esetről, akkor tudatalatt még te is tudod, hogy megcsalás. Ha van merszed elmondod, lesz ami lesz alapon.
2015. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem megcsalás, de én sértésnek venném. Ne mutogassa, és végképp ne verje ki mások előtt még kamerába se... Én se mutogatom mások pasiknak ennyit elvárok tőle is.
2015. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Megcsalás e? Te nem vagy magadnál. Neked nem lenne az?
2015. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Te örülnél ha a barátnőd egy másik pasi előtt ujjazná magát mondjuk?

Ha lenne párom és ilyet tenne, páros lábbal rúgnám ki.

2015. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én annak venném. Ilyenért kidobnám a férjem.
2015. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

bocsi, szerintem elírtad a kérdést, a 25 után véletlenül FÉRFIt írtál!!

gondoltam szólok...

2015. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem megcsalás, hanem önkielégítés.

A megcsalás szónak amúgy sincs semmi értelme.

A félrekefélést nevezik talán így, de azt is két felé lehet osztani aszerint, hogy cserben hagytad-e életed párját, vagy csak beletetted a farkad egy másik lyukba is.

Ezen tessék gondolkodni!

Szerintem nem csináltál rosszat, de lefesthetted volna inkább a kerítést.

2015. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsó, és szerinted milyen dolog az már, hogy van egy barátnőd, de közben más csajokra vered ki? Akkor minek kell a barátnő? És ha már kamerában megtette, akkor a való életben nem tenné meg? Jó, gyakorlatilag tényleg nem csalta meg, de elméletileg igen. És ahhoz már nem kell sok, hogy a gyakorlatba is megtegye, ha lenne rá lehetősége.
2015. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor maradjunk annyiban, hogy nem volt szép tőle, hogy kiverte egy 39 éves nőci illuziójára.

Ezt legközelebb csak akkor tegye meg, amikor a párja nem akarja kielégíteni, pedig neki meg nagyon ki kellene elégülnie, mert különben becsavarodik.

2015. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is megcsalásnak érezném.
2015. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!