Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fölöslegesen félek ettől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesen félek ettől? Paranoia?

Figyelt kérdés
Sokszor látom úgy hogy a barátom a hugom fenekét nézi,és számon kértem tőle,és aztmondta hogy megszokásból néz mindenkit,ésez a része igaz is,merttényleg megnézmindenkit,még a saját nemét is,de engem zavar hogy oda kandikál a szeme,vagy túl komplikálomezt az egészet? Volt már rá példa hogy az exem felkérte hugomat egy kalandra,és fordítva is volt ez az ügy,és sajnos ez lett a leggyengébb pontom,a hugom.Nem vagyok rá féltékeny,csak ez nagyon megmaradt bennem.Szeretem a páromat és ő is engem,nagyon jól kijüvünk,mit tudnék tenni hogy ne gondoljak a legrosszabra? Megmondta párom hogy hugom egylátalán nem az esete és hogy iszonyatosan bunkó egy lány a hugom,ésezt a szemembe kifejtette.

2015. máj. 22. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném,hogy tegnap este megkérdeztem tőle, hogy biztosan komolyan gondolja e ezt az egész kapcsolatot,amit nemrég kezdtünk el,és aztmondta hogy igen,nagyon komolyan gondolja,hosszú távra tervez.
2015. máj. 22. 11:34
 2/8 Mumusan ***** válasza:
Engem is zavarna. De gondolom a már szinte haveri viszonyt nem akarnád korlátozni. Akkor viszont le kell higy küzdd ezt a kis féltékenységet.
2015. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,le kéne,mert nagyon zavaró.És úgyviselkedik hugommal mint egy haverjával,és tudom,és bízom benne hogy csak ennyi is marad.De sosem voltam még ennyire boldog mint most,és ezzel nem akarom elrontani,mert azt nagyon bánnám.Csak azt mondta hogyha van valami baj,mindig mondjam el neki.Elmondtam.
2015. máj. 22. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet, csak én a nővéremre vagyok féltékeny. Tudjátok, ő olyan 30-as érett bombanő én meg mellette olyan vagyok mint egy 15 éves kislány. Párom mindig megbámulja őt, aztán mikor rákérdezek, azt mondja nem jól láttam. De hát azt látja az ember ami a szeme előtt van.... Nagyon sokáig féltékenykedtem miatta, próbáltam úgy intézni a dolgokat, hogy ne találkozzanak, de aztán beleuntam. Végül mikor lenyugodtam, megbeszéltünk mindent.
2015. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát már ne is haragudj, de ha a hugod is bepróbálkozott vmelyik exednél elég nagy r**anc... -.- Nem értem testvérként ezt hogy gondolta.. Amúgy ezt a jelenlegi párod tudja? Mert ha igen akkor tőle se vmi kedves...Ha nem, akkor világosítsd fel, hátha így megérti!
2015. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,félre érted utolsó.Hugom nem próbálkozik be,csak néha vannak dolgai amiket én sem értek.Megbeszéltük már,csak nem akar elmúlni egykönnyen ez az érzés.
2015. máj. 22. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja értem.. De pároddal mindenképp beszéld ezt meg, hátha megérti ezek után!
2015. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember hűséget fogad, nem vakságot. Én is olyan típus vagyok, aki folyamatosan figyeli a környezetét. Tehát ha ránézek valakire, azt nem feltétlenül érdeklődésből teszem. És igen, a nők fenekét is megnézem. Azt már azért, mert kellemes látvány. Mégsem jut eszembe kikezdeni senkivel, mert szeretem a feleségemet. Nem kell ezt a dolgot túlspirázni.
2015. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!