Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez most akkor megcsalás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor megcsalás vagy sem? Érdekes!

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy férfival.Felmegyek a lakására,megbeszéltünk pár huncutságot.

A férjem mindenről tud,megengedi,sőt ő kérte,hogy feküdjek le másokkal is.

Akkor ugye így nem beszélhetünk megcsalásról?!

Ti,hogy gondoljátok ezt?


2015. jún. 4. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez hihetetlen nagy hulyeseg! De ha megkert a ferjed akkor nem megcsalas.

18/L

2015. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de a férjed szexuálisan aberrált. Persze ha ezt mindketten elfogadjátok, akkor rendben van, elvégre ezzel senkinek nem ártotok.
2015. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Nyitott kapcsolat,ennyi.

Mondjuk a véleményem megvan erről,de azt inkább hagyjuk...

2015. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy gondolom, hogy te erről csak álmodozol. De lehet még egy létező férjről is csak fantáziálsz. Sőt, azon se lepődnék meg, ha arról álmodoznál hogy lány vagy, miközben nem.
2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom igaz-e a történet, de akár engedi a párod, akár nem, ez megcsalásnak számít.

Engem hidegen hagy megteszed-e vagy sem, arra viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy az aktust követően, hogy nézel majd a férjed esetleg gyermeke(i)d szemébe.

2015. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolatba belefér. Ha a férjed javasolta, neki nincs ezzel semmi baja, ebben egyeztetek meg, akkor teljesen rendben van. Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, engem ez nagyon zavarna és nem bírnék ilyen kapcsolatban lenni, de attól még semmi jogom nincsen azokat elítélni, akiknek ez így jó.

Arra viszont figyelj, hogy valóban jó-e ez így, vagy a férjed csak "tesztel, hogy megteszed-e", aztán patáliát csap. Sajnos ilyen is van. Vagy ha fordítva nincs megengedve ez neki, az később sok konfliktust szülhet.

2015. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne igaz történet? :O

Ez ennyire hihetetlen?Van már gyerekünk is,igen,de ez semmit se befolyásol!

Ő is mehetne,de nem él ezzel a lehetőséggel.

Én viszont igen. :)

Amugy 28 vagyok,férjem 30 éves

2015. jún. 4. 18:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg űrhajós vagyok.
2015. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Ő is mehetne,de nem él ezzel a lehetőséggel.

Én viszont igen. :)"


A poligámiával semmi bajom nincs, de ezt a fajta kapcsolatot nem bírom. Mégis mi értelme ennek? Lefeküdsz valaki olyannal, akitől egyébként semmi többet nem akarsz? Akkor mégis minek?

2015. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amit megbeszéltek, az közös döntés.. Hogy az oka valami perverzió, önbizalomhiány, elköteleződési probléma vagy akármi, az mindegy. De nem hiszem, hogy ez igaz, mert akkor minek írsz ki róla kérdést? Ez csak a férjedre és rád tartozik, nyugodt a lelked, nem kell titkolóznod, hol a probléma?
2015. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!