Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez most akkor megcsalás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor megcsalás vagy sem? Érdekes!

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy férfival.Felmegyek a lakására,megbeszéltünk pár huncutságot.

A férjem mindenről tud,megengedi,sőt ő kérte,hogy feküdjek le másokkal is.

Akkor ugye így nem beszélhetünk megcsalásról?!

Ti,hogy gondoljátok ezt?


2015. jún. 4. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát, a fene tudja. Az is lehet, hogy a férjed csak indokot keres, hogy elválhasson. Passz. Tőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2015. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A megcsalás azt jelenti, hogy a másik fél háta mögött, neki hazudva, őt átverve olyasmit csinálsz valaki mással, amit csak vele kellene. Tekintve, hogy ő javasolta, itt csak az a rész érvényesül, amikor mással csinálsz olyasmit, amit vele kellene, de ez innentől kezdve csak a te lelkiismereted problémája. Ha már őszintén megbeszéltétek egymással és így döntöttetek, senkinek semmi baja ezzel (amit simán el tudok képzelni, sokan vannak vele úgy- gondolom, ti is-, hogy a szex csak szórakozás, nem az a fontos, az a lényeg, kihez mész haza), onnantól kezdve ez nem lehet megcsalás.
2015. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, és szerintem evvel semmi baj nincs, ha az a másik férfi csak szexre kell neked, érzelmileg viszont a férjedhez kötôdsz
2015. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13-as, nem tudom átgondoltad-e amit írtál, de kedves hozzászólásoddal egy ősi mesterséget űző nővé avanzsáltad a Kérdezőt. /Igaz, ebben az esetben azért nem lenne anyagi juttatás!/

Tudtommal egy értelmes lány/nő érzelmi kötődés nélkül soha nem fekszik le senkivel.


Kérdező, még most sem vagyok biztos a történeted valóságában, de lehet ha egyszer megunnám a nejemet és el akarnék Tőle válni, akkor ugyanezt csinálnám.

Odalökném 1 mondvacsinált marhasággal 1 balek karjaiba, a válóperes tárgyaláson meg magyarázkodhatna miért is feküdt le mással.

2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

3as jól mondja!

de milyen ez már...téged nem zavar h megcsalt a palid?

2015. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aztan a valoperes targyalason hot nem erdekel senkit, foleg a birot nem, hogy az asszony kivel mikor hanyszor fekudt le.
2015. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A férjed erre izgul?
2015. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen,erre izgul!

Találkoztam a férfival,jót szexeltünk.Hazajöttem és elmeséltem a férjemnek,aki úgy beindult tőle,hogy ő is meg... :D

2015. jún. 6. 12:20
 19/19 anonim válasza:
lehet azert mondja ezt mert o is felrelepett es azt akarja hogy kittek legyetek
2015. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!