Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne hogy a férjednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy a férjednek, aki eddig példás férj volt,20 év házasság után, másfél éve viszonya van egy veled egykorú nővel, mit lépnél?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról van szó, hogy egy fiatal huszonéves csaj elcsavarta a fejét.
2015. jún. 5. 04:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy mivel szerelmes lett, úgysem fogja tudni otthagyni. És szerintem mivel elég nagy családunk van, fél a rokonság véleményétől, meg fél osztozkodni a megszerzett dolgainkon. Nem hiszek abban, hogy miattam nem akar válni. Jól keres, ő a családfenntartó, minden amink van miatta van.

De mi van ha mindez egyszer nem fog neki számítani és elmegy? Vagy küldjem el én és menjek bele egy huzavonába a javakért?

2015. jún. 6. 21:44
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam, korosztálybeli a vágya tárgya.

Kicsi az esélye, hogy egyel kevesebb ráncért mindazt, amit említettél feladja. Más lenne a helyzet, ha a hölgy egy komolyabb harmincas lenne. (tudom, szemétül hangzik, de az a racionalitás) Szóval nem hiszem, hogy lepattan.

De kétség kívül van esélye, olyan 1% körüli. Szóval ha a férjed síkhülye, akkor előfordulhat.

2015. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igen, korosztálybeli, a nő nálam 2 évvel fiatalabb. És hát láttam képen, sajnos,lehet jobb lett volna ha nem. Nagyon fiatalos, sportos, nőies, és 10 évet letagadhatna. Nem az a tipikus középkorú.
2015. jún. 7. 04:46
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem lepj le. Minek okozol magadnak meg tobb fajdalmat?

Legy egy olyan feffival aki tisztel , szeret es becsul.

Az, meg hogy O nem akar valni , sz*rd le, ehhez nem kell az engedelye.

2015. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Bence_ ***** válasza:
Ezeket elmondtad neki. Ő elmondta mit szeretne? Vagy csak sablon hazugságok mennek ide-oda?
2015. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mintha a saját feleségemet hallanám. Csak ő még, nem tud róla, hogy már egy éve csalom. És hogy sokat gondolkodom a lelépésen. Az életünk azonos a tietekkel. 2 gyerek, én keresek egyedül, és nagyon jól, mindent én vettem, majdnem 20 éve együtt, 20 éves korunk óta.


Azért nem mondja meg az okát, mert szeret. Nem akar megbántani, vagy úgy érzi, hogy tudod te az okot, csak nem akarod tudomásul venni, esetleg még nagyobb balhé lenne, ha elmondaná.


"Nagyon fiatalos, sportos, nőies, és 10 évet letagadhatna." Én biztos vagyok benne, hogy nem ezek miatt állt szóba vele. Van valami más a háttérben, valami kielégítetlen vágy.


Én azért csaltam/om meg, a feleségem, mert nyilvánvalóvá vállt számomra, hogy soha nem élvezte velem a szexet, és hogy sokszor szimulált orgazmust. Az ágyban olyan, mint egy darab fa, és csak egy pozícióban hajlandó. Jobban érzi magát nélkülem, és ha megy valahova, akkor nem akarja, hogy vele/velük menjek. Ráadásként még az exeiről is hazudozik, még mindig. Csak az tudom, hogy az én szerszámom a legkisebb, amivel találkozott (pedig többel is találkozott, mint elmondott), és kicsi is neki - pedig "átlagos". Sokszor érzem, hogy visszavágyik a "nagyméretű" exéhez, persze nem feleségként. Ő mindezt tagadja, és biztos benne, hogy minden tökéletes. Évekig könyörögtem neki, hogy legyen velem őszinte, és ne küldjön más nőhöz. De hiába.


A barátnőm férjnél van, és jóval idősebb nálunk. A feleségem sokkal szebb, mint a barátnőm. DE! A barátnőm láthatóan, érezhetően szeret velem lenni, figyel rám, meghallgat, és annak ellenére, hogy a férjének nagyobb szerszáma van, mint nekem, nagyon élvezi velem a szexet, és biztosan nem megjátssza magát. Ez is megerősítette bennem, hogy az asszony nem élvezi velem.


Egyenlőre nem válok el tőle, de már nem is költök rá, csak amennyit muszáj. Férfiként csak veszíthetünk a válással. Bár "a nő is olyan, mint az autó." "Csak kétszer tud igazán örömet okozni, egyszer amikor megszerezzük, és egyszer amikor megszabadulunk tőlük. De ez a két pillanat, egy férfinek mindent megér." "Egy férfi, akinek teli van a hasa, és üres a zacsija nem megy más nőhöz."


Nem csak azért, mert egyidősek vagyunk, de egyetértek mindenben a #6-os válaszolóval/válaszaival. "Szétnéznék otthon a portán, hogy mi az amit csak a másik Nőnél kaphat meg!!! A férfiak egyszerű emberek, vannak igényeik amiket ha elhanyagolnak előbb vagy utóbb megkeresik máshol. Ne feltétlenül nagy dolgokra gondoljál...néha csak egy mosoly vagy egy kedves szó.

37F"


#7 hozzászólásra, "Aki ilyen primitív... ..." Csak azt tudom mondani, hogy én több, mit 10 éve próbálok beszélni vele, a mai napig. De ő csak megsértődik, beszél. Ma már csak azt sajnálom, hogy ilyen h... voltam, hogy ezt nem vettem tudomásul az elején, és elvettem. Nagyon el... az életem.

Igaz sem vall, valami nagy intelligenciára, ha valaki "primitívez" egy ismeretlent.


Ha tényleg vissza akarod szerezni, akkor vissza lehet szerezni, de csak akkor, ha valóban akarod. Szerintem ez csak egy "segélykiáltás" volt a részéről.

37F

2015. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Bocs, késő van.

"De ő csak megsértődik, és nem beszél."

"Igaz, az sem vall, valami nagy intelligenciára..."

2015. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

26-os, ez "csak" egy segélykiáltás lenne részéről?

Másfél éves gondosan eltitkolt viszony nem hiszem, hogy csak egy segélykiáltás.

Másfél éve van egy másik élete is, amiről én semmit nem tudtam.

2015. jún. 8. 03:53
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem bántásként mondom, hanem tényleg jó szándékkal. Tényleg nem vetted észre másfél évig? Akkor vagy nincs köztük semmi fontos, és tényleg segélykiáltás, vagy a vágyainak a kielégítése, vagy nagyon nem figyelsz rá. Még az is lehet, hogy nem is nagyon titkolóztak, csak nem mondták el, mert nem kérdezted.

Akárhogy is, ha ennyi idegig nem tudtad meg, akkor nem akar elhagyni a másik nő miatt. A többi szinte már csak rajtad múlik. Elég arra figyelned, hogy te ne kergesd a másikhoz, és minél inkább érzi tőled a törődést, annál előbb visszatér.

2015. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A "6" vagyok........

Van olyan ismerősöm,aki végigcsinálta a válást nemrég 17 év házasság után, óriási veszekedések közepette. A feleség akart elválni, ő adta be a válópert. Előzőleg konzultált több válóperes ügyvéddel, és utána kezdett neki....bizakodva abban, hogy jól jöhet ki az egészből. Az ügyvédeit nem minősíteném....

A következő hibákat követte el:

-megfeledkezett arról, hogy nem dolgozott vagy 10 éve kizárólag a családi cégbe, és nem olyan könnyű érettségivel jól fizető állást találni,

-biztosra vette, hogy a férj lesz olyan gáláns, hogy mivel szerinte Ő kefélt félre otthagyja a házat neki és a gyereknek és új élete kezd,és fizeti a GYT-t

-megfeledkezett arról az apró tényről, hogy a férj tartotta el családot, Ő volt tisztában az ingóságokkal, megtakarításokkal, szinte mindenüket hitelre vették vagy cég tulajdonban volt és így nem lehet egyszerűen megosztani vagy eladni....a vége az lett, hogy a Nőnek kellett elmennie az ingatlanból, szinte üres kézzel

-a férj kezdeményezte, hogy a gyerek nála legyen elhelyezve, és gálánsan arról is lemondott, hogy a Nőnek kelljen GYT fizetni, és a bíróság is ezt látta jobb döntésnek, mert a gyerek érdekeit szem előtt tartva ezt tűnt helyesnek.

Szóval, a Nő szabadon él egy 30m2 lakótelepi albérletben, dolgozik napi 8-10 órát,hogy nagy nehezen eltartsa magát és alkalmanként találkozik a 14 éves fiával. De legalább boldog...vagy még sem?!

Van még egy házaspár, akik ezt egészen máshogy oldották meg. Ott mindketten félreléptek, de le tudtak ülni megbeszélni a helyzetet. 2 gyerek, hitellel terhelt lakás és autó, jó környék, kialakult baráti kör. Megbeszélték azt, hogy amíg nem érettségiznek le a gyerekek, addig fenntartják a családi köteléket, ha valakinek más programja van akkor munkára fogják és kész. Belátták, hogy együtt többre mennek mint külön-külön, és marad idejük arra, hogy felkészüljenek a válás utáni évekre.

Félre ne érts...nem lebeszélni akarlak a válásról, de azt is mérlegelni kell mit veszíthetsz ezen az egész folyamaton. Ha nincs nagy közös vagyon , ha nincs baráti segítség, ha nincs saját munkahely akkor nagyon sokat.

37F

2015. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!