Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne hogy a férjednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy a férjednek, aki eddig példás férj volt,20 év házasság után, másfél éve viszonya van egy veled egykorú nővel, mit lépnél?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról van szó, hogy egy fiatal huszonéves csaj elcsavarta a fejét.
2015. jún. 5. 04:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

8-as azt azért ne felejtsd el, ezt mind az a fél adta fel először aki megcsalta a másikat. Tudta jól mit kockáztat és ennek ismeretében döntött.


Ő megcsinálja a sz@rt de a másik nyeljen a béke nevében?

2015. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
8: megtettem. Szar dolog. Kőkemény és nagyon szar. De az önértékelésem többet ér, mint az, hogy másfél év megalázás után még magyarázatot kérjek. Szánalmas lenne, ha még azon aggódnék, mit rontottam el. Ha annyira szar volt velem, akkor miért nem játszott tiszta lapokkal és ment el? Kikérem magamnak, hogy ilyet velem bárki megtegyen! Akkor sem érdekel az ok, ha van. Aki ilyen kétszínű, az nem tudom, milyen más jövőt vár, mint azt, hogy otthagyom a francba.
2015. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Kivancsi vagyok arra, ha a kerdezo ferj lett volna, milyen valaszok jonnek.

Nyilvan nehez feladni a 20 ev hazassagot, de szerintem meg nehezebb visszanyerni a bizalmat. Soha nem tudnek megbizni ezek utan a ferjemben, akarmikor kesne, vagy elmenne vhova egyedul arra gondolnek, hogy egy nocihez megy. Kosz, nekem ez a stressz nem kene.+ Itt egy viszonyrol van szo, nem egyszeru felre botlastol, ossze sem hasonlithato a ketto, az elobbinel mar az erzelmek is bejatszhatnak.

2015. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

8-as azt azért ne felejtsd el, ezt mind az a fél adta fel először aki megcsalta a másikat. Tudta jól mit kockáztat és ennek ismeretében döntött.


Ő megcsinálja a sz@rt de a másik nyeljen a béke nevében?

2015. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Bocs 2x küldte el.
2015. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"12" reagálva......

Megkérdezhetem hány évet éltél együtt a férjeddel és hány évesen döntöttél úgy, hogy dobod az addigi életed?

Szerintem nem ebbe a korosztályba tartozol......

37F

2015. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

A kérdező felé.......

Hány évesen házasodtatok össze? Akartatok gyerekeket?

Volt az elmúlt másfél évben valami rendkívüli dolog? Haláleset,egészségi probléma, esetleg munkahely váltás?

37F

2015. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

25/27 évesen házasodtunk. Van 2 nagy gyerekünk. Nem történt semmi különös eset körülöttünk.

Házaséletünk rendben volt, vitáink sem nagyon voltak. Azt mondja, nincs semmi amit ne kapott volna meg. De egyszerüen szerelmes lett másba, okát nem tudja megmondani. De válni nem akar még most sem. Lebukott, nem elmondta. Azt mondta, szakít azzal a nővel. Csak én nem tudom elhinni, nem bízom benne,ha szerelmes úgysem tudja magát távol tartani tőle.

2015. jún. 6. 05:53
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
akivel mecsalt korához képest jobban tartja magát nálad . Ennyi az oka. Megcsalt volna ő 20 évessel is, csak gondolom ahhoz bakfitty az egzisztenciális háttere.
2015. jún. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Bence_ ***** válasza:

Oda kéne eljutni, hogy a párkapcsolatban is őszinték legyünk magukkal, másikkal. Ami számomr fontos arról tudjon a másik. Az, hogy valaki érzelmileg megérint. Megtörténhet. De ilyenkor ezt megbeszélem a párommal. Hogy figyi ez van. Jobban fogok rád figyelni, segíts.

Ez a pasi rettentően éretlen ha ezt így kezelte. Félt tőled, félt eléd állni, félt a döntésedtől. Otthon te hordod a gatyát?

2015. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!