Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne hogy a férjednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy a férjednek, aki eddig példás férj volt,20 év házasság után, másfél éve viszonya van egy veled egykorú nővel, mit lépnél?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról van szó, hogy egy fiatal huszonéves csaj elcsavarta a fejét.
2015. jún. 5. 04:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Már semmit. Ezen a ponton számomra már nem lenne mit tenni. Akit 20 év és én nem tartunk vissza ettől, annak én már nem tudok mit mondani, és nem is várnék tőle semmit. Megszervezném az új életem, és ennyi.
2015. jún. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
En is megszabadulnek tole. N
2015. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Így elsőre válást mondanék. Ugyanakkor messze nincs ennyi év házasság a hátam mögött, úgyhogy nem tudom mennyit ér meg a házasság neked. Ő mit akar? Illetve te túl tudnál- e lépni rajta?
2015. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Bence_ ***** válasza:

Miért van viszonya? Mi van ott ami itt nincs?

Akartok e még együtt élni?

2015. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Elválnék, tök mindegy hány éve vagyunk együtt.
2015. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Szétnéznék otthon a portán, hogy mi az amit csak a másik Nőnél kaphat meg!!! A férfiak egyszerű emberek, vannak igényeik amiket ha elhanyagolnak előbb vagy utóbb megkeresik máshol. Ne feltétlenül nagy dolgokra gondoljál...néha csak egy mosoly vagy egy kedves szó.

37F

2015. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

#6

Aki ilyen primitív, hogyha valami hiányzik neki, nem képes azt a másikkal megbeszélni, hanem elmegy megkeresni máshol, arra nem érdemes már időt pazarolni. Én nem törném ezután már magamat, el se mondja mi baja van, meg is csal, aztán még én iparkodjak, hogy kitaláljam, hogy legyen jobb neki velem a kapcsolata? :D

2015. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Az a hapsi, aki 20 évet lehúzott egy Nő mellett az nem véletlenül indul el egy másik Nőhöz.....nekem meg ez a véleményem. Mindennek meg van az oka, ki kell deríteni.

Ja és aki itt azonnali válással, szakítással osztja az észt annak üzenem, hogy egyszer csinálja végig. Szar dolog feladni egy otthont, szar dolog feladni egy életminőséget, szar dolog elveszíteni a barátokat, szar dolog más tulajdonában élni....a legegyszerűbb az ajtót becsukni a hátunk mögött és sértődötten távozni.

37F

2015. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8.: szar dolog, de jogos
2015. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Bence_ ***** válasza:

Okot azért érdemes kideríteni, hogy okolhassunk belőle.

Egy kapcsolatban a sértődés a legnagyobb luxus.

2015. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!