Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek olyannal aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy nincs probléma a kapcsolatában. Egyszerűen csak "nem bír magával", szeretné több emberrel is csinálni, persze a párja háta mögött és nem szakítana vele. Amikor vele van boldog lenne és csak őt imádná. De amikor épp nincs vele a párja akkor veled pótolná azt az időt és csak szexre használna téged. Ezzel ti, hogy vagytok ?


A kérdésem ötlete onnan jött, hogy látom sokan gyanakodnak arra, hogy a párjuk csalja őket... Tehát a kérdésem más szemszögből közelítené meg ezt az egészet... arra lennék kíváncsi mekkora az esélye a másik félnek, hogy ehhez talál is magának partnert :) /tudom sok minden befolyásolja ezt, legfőképp a külső, de tegyük fel, hogy vonzónak találod az illetőt /


Fiúk-lányok véleménye egyaránt érdekel! Ha lehet írjatok nemet és kort is ! :)


2015. máj. 14. 12:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kinek elszámolnom mint írtam. Én csak azt tudom hpgy mennyire kaphatóak a feleségek.
2015. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
100%
Egy kicsit más szemszögből írom amit írok. :) Voltam én is fiatal, és szerelmes is. :) Szóval hajdanán 22 évesen (nő vagyok) volt egy kapcsolatom, őrült szerelmes voltam, minden úgy történt mint a mesében,egy dolog volt ami nem stimmelt, titkolnunk kellett a kapcsolatunkat.És hirtelen jött egy harmadik,aki a páromnak megtetszett, nem történt köztük semmi egy darabig.Aztán mivel a 3. nem tudta, hogy van neki valakije, megkörnyékezte és "azt gondolta" megszerezte magának.De akkor a pasi őszintén elmondta nekem, hogy tetszik neki az a lány, de engem nagyon szeret,de nem szerelemmel már,és nem akar elveszíteni.Én úgy voltam vele, hogy életem első szerelme, nem akartam én sem elveszíteni.Megbeszéltük, hogy folytatjuk a viszonyt.Szóval alakult a pasi (önzőségéből) kapcsolata a 3.-al is.Mivel ismertem a 3. félt is, és nagyon kedveltem, így egy idő után én sajnáltam amiért a pasi átvágja. Véget vetettem a kapcsolatunknak, mert nem akartam önzőségből vele maradni, és szerettem volna, hogy megtalálja az igazit.Az elmúlt sok év alatt tartjuk a kapcsolatot az akkori pasival aki férfivá érett, van valami titokzatos kapcsolatunk, de mint barátok veszünk részt egymás életében, vagy akinek úgy tetszik lelki társak vagyunk egymásnak. Ma már eszünkbe sem jutna összefeküdni.Havonta általában beszélünk egymással, és nem jön szóba a sex, szerelem..stb.A 3. azóta a felesége és boldogan élnek. :)
2015. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

32.-es én voltam, a kérdésre nem válaszoltam.

Én a mai fejemmel semmi képen nem lennék senkinek sem harmadik az életében.Vagyok annyira önző, hogy ami az enyém az maradjon az enyém, ameddig mindkét félnek jó. Ha meg megromlik a kapcsolat akkor felvállalva, lezárva lépjenek tovább..

2015. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha szerelmes vagyok bele es ez kolcsonos:-)))


33/N

2015. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

igen

de aki teheti óvakodjon ettől :( nehogy úgy járjon ahogy én

2015. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Igen! En is bele mennek a szereto szerepebe... szegyen ide vagy oda, 24 eves 2 csalados anya letemre igen is be valalnam. De ugyebar azt is hozza teszem hogy igen is szeretem a ferjemet de kell a valtozatossag az uj a kaland..... Kell meg az az igazi tuzes szerelem.. En mar 7 eve egyutt vagyok a ferjemel, de el laposodott a dolog. El hagyni nem hagynam soha, sot a kis ujjan kormet nem adnam egyik ferfiert sem, de igen is lennek mellete masnak a szeretoje,vagy tartanak mellete szeretot. En bizony ki probalnam. Sose tudni mi az igazan joo.. :D
2015. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!