Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek olyannal aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy nincs probléma a kapcsolatában. Egyszerűen csak "nem bír magával", szeretné több emberrel is csinálni, persze a párja háta mögött és nem szakítana vele. Amikor vele van boldog lenne és csak őt imádná. De amikor épp nincs vele a párja akkor veled pótolná azt az időt és csak szexre használna téged. Ezzel ti, hogy vagytok ?


A kérdésem ötlete onnan jött, hogy látom sokan gyanakodnak arra, hogy a párjuk csalja őket... Tehát a kérdésem más szemszögből közelítené meg ezt az egészet... arra lennék kíváncsi mekkora az esélye a másik félnek, hogy ehhez talál is magának partnert :) /tudom sok minden befolyásolja ezt, legfőképp a külső, de tegyük fel, hogy vonzónak találod az illetőt /


Fiúk-lányok véleménye egyaránt érdekel! Ha lehet írjatok nemet és kort is ! :)


2015. máj. 14. 12:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nekem ennél több kell, mint hogy valaki edénye legyek unalmas perceiben. Szerintem nagyon kevés önbecsüléssel bíró ember megy csak bele ilyen helyzetbe. N31
2015. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

De amikor épp nincs vele a párja akkor veled pótolná azt az időt és csak szexre használna téged.


Így nem.


Ha van benne érzelem a részemről és a másik fél részéről is, akkor elképzelhető, hogy bele mennék bár inkább meg várnám, hogy szakítson azzal akivel van, ha meg nem teszi akkor a másik fél fontosabb számára, szóval felesleges belebonyolódni.

2015. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem állandó "viszonyról" lenne szó, hanem mondjuk egy alkalomról ? :)
2015. máj. 14. 12:50
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szex az egy jól működő kapcsolat része, anélkül nem működik... tehát idegenekkel nem szexelek, csakis a párommal, vele sem 1-2 hónap után, hanem mikor már rendesen megismertem és bízok benne.
2015. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rohadtul gáz. Senkinek nem lennék a használati tárgya unalmas perceire. Ha ennyire nem bír magával, akkor ne éljen párkapcsolatban, és dugjon fűvel-fával.
2015. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok erkölcs ragadt meg az illetőben. A helyes dolog itt a vágyakon uralkodni és az erkölcsöt előtérbe helyezni.
2015. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ha kölcsönösen bejövünk egymásnak, miért is ne? 21N
2015. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Igen, de csak ha ő is nyitott kapcsolatban él, mint mi.

22/F

2015. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%
Van olyan, akivel igen. 33N
2015. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%

Egy alkalomra még talán. Az is lehet, hogy nem is tudok a párkapcsolatáról. Meg amúgy is, nem nekem kell hűségesnek lenni más kapcsolatában, ha csak azért nem kefél félre, mert én nem akartam, attól még ő maga nem lesz hűségesebb.


Hosszú távra viszont esélytelen. Nem tudnék másnak hosszú távon csak a szexjátékszere lenni, miközben valakit meg folyamatosan átver.

2015. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!