Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek olyannal aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy nincs probléma a kapcsolatában. Egyszerűen csak "nem bír magával", szeretné több emberrel is csinálni, persze a párja háta mögött és nem szakítana vele. Amikor vele van boldog lenne és csak őt imádná. De amikor épp nincs vele a párja akkor veled pótolná azt az időt és csak szexre használna téged. Ezzel ti, hogy vagytok ?


A kérdésem ötlete onnan jött, hogy látom sokan gyanakodnak arra, hogy a párjuk csalja őket... Tehát a kérdésem más szemszögből közelítené meg ezt az egészet... arra lennék kíváncsi mekkora az esélye a másik félnek, hogy ehhez talál is magának partnert :) /tudom sok minden befolyásolja ezt, legfőképp a külső, de tegyük fel, hogy vonzónak találod az illetőt /


Fiúk-lányok véleménye egyaránt érdekel! Ha lehet írjatok nemet és kort is ! :)


2015. máj. 14. 12:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%
Egy megcsaláshoz az esetek legnagyobb többségében 3 ember kell, amiből én lennék a legkönnyebben pótolható. Úgyhogy igen, ha dugni akar megdugom, aztán kész. Ha kell újra, és újra. Nem látok én ebben semmi rosszat.
2015. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem, es aki ilyet tesz meg is van rola a velemenyem.

Az ilyenek mindenkin szeretnek atgazolni, csak is sajat magukat tartjak fontosnak, a parkapcsolatra nem erdemesek.

A vilag sokkal szebb lenne, ha az ilyen egyedek egymast boldogitanak.

2015. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
28%
22-es. Boldogítom is. Nagyon jó a változatosság. Minek egy nővel lenni ha egy héten jön akár három is.
2015. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Tolem azt b*sszol meg akit akarsz, csak ne a parod/ hazastarsad tudta nelkul. Vagyis eld az eleted, de kozben ne verd at a masikat, tudja az illeto, hogy mire szamithat veled kapcsolatban. Azert irtam, hogy jobb lenne, akik erre vagynak egymassal lennenek elfoglalva, a huseges, monogamiat kedveloket pedig beken hagynak.
2015. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%
24-es Én nem zavarom a hűséges monogámiáit kedvelő nőket. Jönnek azok maguktól!
2015. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
És ha mégis lesz egyszer majd komoly kapcsolatotok,és a barátnőtöket/feleségeteket is boldogítani fogja valaki,akkor sem fogtok látni ebben semmi rosszat?
2015. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én írtam a 19-est. Nincs állandó párkapcsolatom. Nem szabad hinni abban, hogy egy nő nem fog megcsalni. Én aztán tudom, mert nem tudom megszámolni hány asszony csalta meg velem az urát. Minden nő egy csalfa kis ....De bocsánat tisztelet a kivételnek. De szerintem a kivételek vannak kevesebben!!!
2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Azok, reg nem azok(25-nek).

En huseges vagyok, egyaltalan nem lenne gusztusom felre kamatyolni, viszont urambocsa' ezt forditva is elvarom. Aki nyitott kapcsolatot akar tegye, a legkevesbe sem erdekel, csak elotte legyenszives szolni.

2015. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
28-as. Ön kivétel. De én feküdtem le úgy feleséggel, hogy utána előttem az utcán csókolózott a férjével. A férj meg azzal a munkatársnőmmel kavart akit én már régről ismertem és már volt a hölgy velem és négyszemközt mondta el, hogy férj hozzá jár. Úgy adtak a látszatra és egyikük sem tudta, hogy a másik félrelép. Én ilyennel találkozok nap mint nap. Én ezt tapasztalatból mondom, hogy 5 évnél régebbi házasságoknál 3-ból egy nőt bármikor el lehet csábítani. Minél régebbi a házasság és minél nagyobb a házasok korkülönbsége annál jobban. Tudja hány nő volt aki azt mondta, jaj csak az ura meg ne tudja. Meg ő mennyire tisztességes? De legtöbbjének alig tudtam befogni a száját annyira sikongatott az élvezettől. Egy kevés beszélgetés során nyíltan kimondták mit akarnak.
2015. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító. Én értem, hogy te nem tartozol elszámolásnak senkinek + nyilván neked csak örömforrások(bár ettől függetlenül azért ellenszenves ez a gondolkodás), de én az ilyet nőket, férfiakat szívből megvettem, nem is lenne igényem hozzájuk nyúlni. Csaltak már meg, nem is akárhogy, szóval nem a levegőbe beszélek. Át tudom érezni, hogy ez mekkora fájdalommal jár, főleg ha vkit őszintén szeretek/szerettem. Épp ezért én erre nem lennék képes, elég sajnálatos, hogy sokan nem vélekednek erről ugyan így.
2015. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!