Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti lefeküdnétek olyannal aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy nincs probléma a kapcsolatában. Egyszerűen csak "nem bír magával", szeretné több emberrel is csinálni, persze a párja háta mögött és nem szakítana vele. Amikor vele van boldog lenne és csak őt imádná. De amikor épp nincs vele a párja akkor veled pótolná azt az időt és csak szexre használna téged. Ezzel ti, hogy vagytok ?


A kérdésem ötlete onnan jött, hogy látom sokan gyanakodnak arra, hogy a párjuk csalja őket... Tehát a kérdésem más szemszögből közelítené meg ezt az egészet... arra lennék kíváncsi mekkora az esélye a másik félnek, hogy ehhez talál is magának partnert :) /tudom sok minden befolyásolja ezt, legfőképp a külső, de tegyük fel, hogy vonzónak találod az illetőt /


Fiúk-lányok véleménye egyaránt érdekel! Ha lehet írjatok nemet és kort is ! :)


2015. máj. 14. 12:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bír magával olyan szinten, hogy képes lenne valakivel a párja mögött lefeküdni, akkor biztos, hogy baj van a párkapcsolatban.

Ha szeretsz valakit, nem akarsz mással lefeküdni akkor sem, ha épp nincs veled és kívánnád a szexet.

Egyébként meg sosem tennék ilyet és külső félként sem mennék bele ilyesmibe.

2015. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22%

Igen le!

29/f

2015. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem érdemes,ha komolyabbat akarsz/22n
2015. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
11%
Megnyugodhatsz, a többséget ez nem fogja visszatartani, hogy a másiknak párja van, főleg ha csak 1-2 alkalomról van szó.
2015. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
Előfordult már ilyen :D
2015. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
NEM, NEM, NEM! Én nem vagyok egy gumibaba...hogy bárki kénye kedvére használhasson, sorry. Ilyet mondana nekem egy pasi...úgy rúgnám tökön, hogy többet a szex eszébe sem jutna! 30/nő
2015. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%

Noss ha nekem nincs senkim akkor igen, nem érdekel egy idegen 3. személy.

Fordított esetben engem is mindenki lesz**arna. A saját érdekeimet tartom elsőnek.

2015. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%
A férfiak 90%-a belemenne,a nők kevesebben.
2015. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
22%
Én egyedülálló férfi vagyok. 39 éves. Nagyon sok férjes vagy kapcsolatban lévő nővel jöttem össze. Hiányzik nekik a változatosság vagy már nem volt sok minden a házasságukban. De elválni nem akarnak, mert a férjüknek mondjuk sok pénze van. Én volt olyan hogy egyszerre három ilyen kiéhezett feleséggel randizgattam egy héten. Amikor ők ráértek. Volt amelyik csak két hetente ért rá egy egy órára. Volt amelyik egy egész délutánt is velem töltött. Jó volt ez a változatosság. Annyiszor szeretkeztem amennyiszer akartam. Annak örültek ezek a nők, hogy minél többször kielégüljenek. Háromszor négyszer is egymás után. Otthon ez már nem volt. Vagy a férj nem akarta mert már a titkárnővel hancúrozott vagy az egészsége nem engedte mert idős volt a feleség meg 40 körüli. De egyik sem akart válni.Én másképp látom a nőket. Szeretik a jólétet a jómódot de dugni is akarnak. Mindennek ára van akkor miért ne élvezzem. Ma is van, hogy hetente két ilyen feleséggel is találkozom. Azt szeretem, hogy ennyire kiéhezettek. Még udvarolni sem nagyon kell. Miért ne feküdnék le így több nővel? Minek állandó párkapcsolat. Nem győzöm, ha nem egyeztetném a naptáramba. Egy nő nem elég.
2015. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Igen, ezt jelenti szeretőnek lenni.
2015. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!