Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 napja elmentünk szülinapot ünnepelni barátokkal, de a párom nem volt ott , mindenki már kellőképpen ivott és mikor egy sráccal kint voltam az utcán beszélgettünk majd kezdett a derekamnál fogva átölelni , és utána összekulcsolta a kezünket , kb egy 5 másodperc után elhúzódtam, elengedtem a kezét, mondtam neki hogy van barátom akit szeretek... 'csak' ennyi történt nem volt több de nagyon nagy bűntudatom van , mi a véleményetek , ez megcsalás? elmondjam a barátomnak ? köszönöm !

2014. jún. 23. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ösztönlény :) lesmárolhatott volna te utána kapsz észbe.Tipikus
2014. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11/11 -es kifejtenéd nekem ?
2014. jún. 23. 14:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalas egy kis flörtnek mondanam ,szerintem ne mond el a pasidnak ne csinalj a bolhabol elefantot nehogy rosszul járj,de maskol ne csinalj ilyet:-)
2014. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azért is van nagy bűntudatom mert a barátomnak az előző két kapcsolata úgy ért véget hogy megcsalta a lány , és elég féltékeny típus
2014. jún. 23. 14:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

érzelmek hevében engedsz.befolyásolható vagy,könnyen játszanak veled.egy pár jó szó és lágyra fősz,nincs tartásod.Utána meg hopsz,és azért a bűntudat mert te is tudod h AKARTAD nem pedig azért mert átölelt.Azért van bűntudatot mert jót éreztél.De még így is úrinő vagy a többi ócska ku*rvához képest.:D


a barátod meg valószínűleg nem egy férfias egyed.



NA de! ez még nem megcsalás,semmi extra de te képes lennél rá.Bár itt a gyakorin semmi sem megcsalás ezeknek.

2014. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm ! és igen ezentúl még jobban odafigyelek hogy nehogy ilyesmi még egyszer megtörténjen ...
2014. jún. 23. 14:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem számít annak. Arról nem tehetsz, hogy mások nyomulnak rád. Bár hamarabb is észbe kaphattál volna, de helyesen cselekedtél a végén. (Előbb írtam levelet egy történettel.)
2014. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!