Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 napja elmentünk szülinapot ünnepelni barátokkal, de a párom nem volt ott , mindenki már kellőképpen ivott és mikor egy sráccal kint voltam az utcán beszélgettünk majd kezdett a derekamnál fogva átölelni , és utána összekulcsolta a kezünket , kb egy 5 másodperc után elhúzódtam, elengedtem a kezét, mondtam neki hogy van barátom akit szeretek... 'csak' ennyi történt nem volt több de nagyon nagy bűntudatom van , mi a véleményetek , ez megcsalás? elmondjam a barátomnak ? köszönöm !

2014. jún. 23. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem számít annak egyáltalán.
2014. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, de mindig az jut eszembe ilyen esetben. Hogy miért engedted? Miért csak utólag kapsz észbe, hogy mégse kellene?
2014. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. És nyugodtan mond el a barátodnak csak ha annyira ki akarod beszélni magadból(szerintem szót sem érdemel) vigyázz a tálalással. Bevolt nyomva, ivott , megfogta a kezem én elhúztam ennyi. Nem történt itt semmi.
2014. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Na szép kis hűtlen k**rva vagy! Ez bizony megcsalás 100%-ban. Helyedben vennék terhességi tesztet is, és elkezdenék gondolkodni, hogy adom be páromnak, hogy mással akarok családot alapítani!
2014. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az :) Szerintem elmondhatod a barátodnak, ha szeretnél megkönnyebbülni.
2014. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elég nagy bűntudatom van és úgy döntöttem elfogom neki mondani
2014. jún. 23. 14:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit szólnál ha a barátod csinálta volna ugyanezt egy másik nővel?


27/F

2014. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ha a barátom ezt csinálta volna másik nővel , egy kicsit rosszul esne hogy egyáltalán miért engedte? , de végül is ott van az hogy mondta neki hogy nem és elhúzódott , nem haragudnék rá de azért mondanám neki hogy legközelebb már az elején jelezze az illetőnek
2014. jún. 23. 14:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es,te nagyon megkeseredett ember lehetsz!

Kérdező! Ne parázz,nem történt semmi.Párodnak mondd el nyugodtan,nem történt semmi."Képzeld már,xy megfogta a kezem.Ennyi.És el fog múlni a bűntudatod is.

2014. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2014. jún. 23. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!