Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megengedjem a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a barátnőmnek, hogy megcsaljon csókkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm arra kért engedjem meg neki, hogy mikor elmegy bulizni és megtetszik neki valaki, akkor táncolhasson és csókolózhasson azzal a fiúval. Persze nem mentem bele, de azóta itt sír, hogy ebben semmi nincs, nem is igazi megcsalás és engem szeret. Meg hogy sokan csinálják ezt, a barátnőjének is megengedte a pasija. Én meg úgy gondolom egy normális kapcsolatba ez nem fér bele, eleve rosszul esik, hogy ezt szeretné. Most tényleg én vagyok maradi?? Ez mostanság így szokás?

24/F



2014. jan. 17. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Ez azért nem olyan egyszerű, hogy hajtsam el azonnal."


Akkor írd alá, hogy megcsal, és gyárts kifogásokat. A te dolgod.... csak később ne sírj itt, hogy megcsalt....

2014. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Te jó ég -.- !!! Ne haragudj ,de az ilyenek miatt veszik egy kalap alá az összes nőt ! Ez a csaj nem szeret téged ... ha úgy szeretne ahogy kell ,akkor eszébe sem jutna ,hogy más férfiakkal csókolózni ,ismerkedni akar ...! Mentegetheted ,kereshetsz számára mentséget .. de ez abszurd .Persze ,mindenkinek vannak hibái ,amit elfogad az ember ,hiszen úgy szereti a párját ,ahogy van .. de amit a te barátnőd akar ,az kiveri a biztosítékot és normális párkapcsolatba nem fér bele !!!
2014. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ha megengeded azt hívják nyitott kapcsolatnak.
2014. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!