Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megengedjem a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a barátnőmnek, hogy megcsaljon csókkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm arra kért engedjem meg neki, hogy mikor elmegy bulizni és megtetszik neki valaki, akkor táncolhasson és csókolózhasson azzal a fiúval. Persze nem mentem bele, de azóta itt sír, hogy ebben semmi nincs, nem is igazi megcsalás és engem szeret. Meg hogy sokan csinálják ezt, a barátnőjének is megengedte a pasija. Én meg úgy gondolom egy normális kapcsolatba ez nem fér bele, eleve rosszul esik, hogy ezt szeretné. Most tényleg én vagyok maradi?? Ez mostanság így szokás?

24/F



2014. jan. 17. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy csinálja csak, de akkor engem el is felejthet egy életre...
2014. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te, ez hülye...
2014. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg hogy hozza haza a baratnojet, aztan ha csinalhatjatok harmasban, akkor utana megengeded neki.

Aztan ha belemegy nyertel egy jo estet, de el ne felejtsd dobni utana jo messzire.

2014. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ugye ez a kérdés amúgy kamu?
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#4-es, ha kamu is, akkor is itt tart a társadalom...:D
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az még, hogy táncol más csávókkal az sztem ok (ha nem simul nagyon), de ez szánalmas.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
dobd ki a ribit
2014. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#5: na de érted, most vagy a kérdező elmebeteg, vagy a barátnője az, vagy mindketten. Ha tőlem ilyet kérdezne a barátnőm, akkor csendesen megmondanám neki, hogy pakoljon, nem azért, mert ez megcsalás vagy sem, hanem mert akiben ilyesmi felmerül egyáltalán, az tuti nem százas agyilag. Aki meg egy ilyet nem dob ki azonnal, az szintén nem százas. Ezért gondolom, hogy kamu.
2014. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Áhh, értem :D
2014. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés és simul! Hát én is így szedtem fel:DDDD Azt mondja ez a szórakozás része. Neki olyan ez mint másnak a pia, az is kell a bulihoz. Sztem ez azért nem elmebeteg dolog. Mások össze-vissza csalják a párjukat, nem csak csókkal. Ő legalább megkérdezi.
2014. jan. 17. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!