Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megengedjem a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a barátnőmnek, hogy megcsaljon csókkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm arra kért engedjem meg neki, hogy mikor elmegy bulizni és megtetszik neki valaki, akkor táncolhasson és csókolózhasson azzal a fiúval. Persze nem mentem bele, de azóta itt sír, hogy ebben semmi nincs, nem is igazi megcsalás és engem szeret. Meg hogy sokan csinálják ezt, a barátnőjének is megengedte a pasija. Én meg úgy gondolom egy normális kapcsolatba ez nem fér bele, eleve rosszul esik, hogy ezt szeretné. Most tényleg én vagyok maradi?? Ez mostanság így szokás?

24/F



2014. jan. 17. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ó, és ez olyan kis rendes dolog tőle, nem igaz?
2014. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hmm, te is egy iq huszár vagy.Engedd csak meg neki, sokat nem veszthetsz.
2014. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
simulás sem fér bele kapcsolatban.
2014. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sztem alkudozzatok. 5 csók más fiúval, cserébe Te egyszer lefeküdhetsz egy másik lánnyal. Legalább nem unjátok meg egymást és mindenki bulizhat kedvére bűntudat nélkül.
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Beteg egy világ ez.
2014. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet, hogy az előtted levő palija meg- e engedte- e, hogy veled csókolózzon a buliban, ahol aztán összejött veled! :)
2014. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem normális!!! Én majdnem 4 éve vagyok együtt a férjemmel. Azóta egy pasit sem csókoltam meg,(és semmi mást sem csináltam velük) és nem is fogok már...mert ez egy normális kapcsolatba nem fér bele.


Dobd ki a csajt! Látszik hogy nagyon éretlen egy komoly kapcsolathoz.


A csók is ugyanúgy megcsalás!


27/N

2014. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezzel érvel ,hogy mások szó nélkül csalják a párjukat és ,h ő legalább megkérdezi? :D De ha a válasz után rinyál és győzköd akkor teljesen felesleges volt megkérdeznie. 24 évesen lehetnél annyira érett,hogy egy ilyen felvetés után már rögtön dobod a csajt ...nemám ,hogy azt hallgatod még ahogy győzköd. Te tudod ,ha nem veszed komolyan a kapcsolatotokat akkor engedd de minden normál érzésű érett ember elhajtaná. Válaszold meg magadnak azt a kérdést ,hogy milyen szóval illetnél leginkább egy olyan lányt aki a bulikban hozzásimul más pasikhoz és hagyja,h letapizzák (mert tuti ,h le fogják) és smárol velük és odanyomja a fenekét a farkukhoz utána meg hazamegy a pasijához és vele is smárolgat majd kövi bulinál ugyan így?(vonatkoztass el a bnődtől és legyél magaddal őszinte) Szerintem azt hiszi ,h bármit megtehet és ,h ennyire szép és jó a világ de persze ez nagyon nem így van.
2014. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ez azért nem olyan egyszerű, hogy hajtsam el azonnal. Egyrészt szeretem, másrészt annyi mindenből áll egy kapcsolat, nem lehet csak úgy eldobni az egészet, ami köztünk van meg volt. Persze meg van a véleményem, egy olyan lányról, aki ilyet csinál. Meg amúgy a barátnőmről is, hogy erre vágyik. De mindenki lehet valamilyen szempontból hülye.
2014. jan. 17. 18:38
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idősek vagytok de aki ilyet csinál/kér az nem szeret. Ez tuti...akkor nem tudja ,h mi az a szerelem.
2014. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!