Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hétvégén megcsalt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén megcsalt a barátnőm, és most miért akarja visszakönyörögni magát?

Figyelt kérdés

Szombaton elment házibuliba és ott dugott egy sráccal.A legjobb haverom hívott fel telefonon,hogy mi a helyzet.Vasárnap amikor jött hozzám számon kértem és bevallotta.Ivott és rámászott blalbla a szokásos szöveg és én kidobtam.Azóta folyamatosan zaklat,hogy fogadjam vissza.

Akkor miért kefélt mással?!!!

Hiába szeretem,de ezt nem bocsájtom meg.Mé nem fogja fel,hogy vége?!



2013. dec. 6. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is nő vagyok de azt mondom jól tetted! Ha képes volt erre nem szeretett valami nagyon. A pia kihozza az ember igazi énjét. Egyesek agresszióra hajlamosak mások r@bancságra. Akár pasi akár csaj teszi a megcsalás a legnagyobb árulás megalázás aljas és undorító tett. Nincs rá bocsánat. Találni fogsz olyat aki megbecsülés és részegen sem fenébe olyat amivel megbánt. A pia rossz kifogás ha az ember szeret valakit részegen is tudja, hogy ő ott van neki és nem kell más.
2013. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*tenne
2013. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pénzes vagy, sok ilyen riherongy tiszta fejjel jön rá arra. hogy mit tett. Most vége a jó világnak, ezért rezelhetett be.
2013. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!