Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm lefeküdt mással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lefeküdt mással, mi legyen (komplikált)?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2,5 éve vagyunk együtt és ő lefeküdt egy sráccal. Mivel dolgozom és próbáltam építeni a jövőnket, hogy eltudjunk szakadni szüleinktől és eltudjuk indítani a saját életünket, hónapokig nagyon keveset találkoztunk és csak telefonon vagy facebook-on beszéltünk. Ő úgy érzi, hogy szeret, de szakítani akar mert, tudja hogy, nem ezt érdemeltem volna. Mit csináljak?

2012. dec. 26. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, mint barom, a csaj meg beledől "véletlenül" az első f aszba, ami feláll előtte. Csere, vagy életed végéig palimadár leszel!
2012. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem szeret!

Egy megcsalást nem lehet indokolni.. Ha szeret téged,bármilyenek is a körülmények nem fog lefeküdni mással.

Tényleg jobbat érdemelsz,mert ha te azért dolgozol,hogy jobb legyen az életetek és ő ennyibe veszi azt,amit érte teszel akkor igenis sokkal alábbvaló, mint te.

De persze a döntést csak te tudod meghozni, mert könnyű azt mondani egy küldő személynek,hogy dobd meg szakíts vele, mert ez meg az.. Mivel ha szeretsz valakit nem ilyen egyszerű a történet,hogy na akkor viszlát! Persze ésszerű megoldás az ha szakítasz vele, de mint tudjuk a szerelemben általában háttérbe szorulnak az észérvek..

Szóval ezt csak te tudod eldönteni.

2012. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jártam már hasonlóan. Dobd ki a francba.

30/F

2012. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét, segítségét!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek

2012. dec. 26. 10:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy 1 hónapig nem találkoztunk a barátommal (amúgy is távkapcs, szóval csak hétvégente találkozunk) ebből egy hétig osztálykiránduláson voltam, ahol mindenki tök részeg volt, és az egyik fiú haverom felajánlotta, hogy velem alszik. Nekem is hiányzott az ölelés, de nekem a barátom ölelése hiányzott, ezért nemet mondtam. Nincs az az ok, ami feljogosíthatná a barátnődet a megcsalásra.

Szerintem dobd. 18L

2012. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én egy forintot nem adnék neki "tervezem a közös jövőnket". tervezd csak.. xD
2012. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt olyan, hogy sokáig távol volt a barátom és ráadásul hullámvölgyben is volt a kapcsolatunk. Elmentem bulizni, tökrésze voltam, ezt kihangsúlyozom és mászott rám ezerrel az egyik pali... de nem lett volna az a pénz, amiért megcsalom vele a barátomat, így lepattintottam a fickót határozottan. A barátnőd nem szeret és egy jellemtelen, aljas k*rva is egyben. A megcsalásra nincs pardon, mégha meg is bocsátasz, semmi nem lesz olyan mint előtte.
2012. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!