Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy amíg külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy amíg külön voltunk ő lefeküdt mással?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a párommal kb 1 hónapra, mert kicsit sokat veszekedtünk. A szakítás után mind2-en padlóra kerültünk. Kiderült, hogy ő úgy akart továbblépni, lefeküdt egy másik pasival. Többször is. Amikor újra szóba került, hogy összejöhetnénk akkor nagyon boldog volt, szó nélkül visszajött hozzám. 3 napja tudtam meg ezt az esetet. Tudom, hogy ez nem megcsalás, de mégis zavar, mert elmondása szerint ő végig engem szeretett. Akkor hogyan tudott mással lenni? Főleg lányok válasza érdekel. Volt már hogy így vígasztalódtatok? Szerintetek érdemes ezen agyalnom?


F/21


2012. dec. 11. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

én egy hónapig csak bőgtem masszívan,amikor az exemmel szakítottunk,nem hogy mással keféljek.

azért zavar,mert a csajod hajlamos a ribancságra

2012. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

hát ez elég furcsa,persze a legtöbb nö ilyen ha nem müködik a kapcsolata rögtön más férfi karjaiba ugrik,

én férfiként ezt sosem értettem,nekem nem menne ez,

és sajnállak,mert én is voltam ilyen szituban 1x,és rohadt nehéz ezt felfogni,feldolgozni,tudom

2012. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Én is csináltam hasonlót mint a barátnőd, ( bár nem többszöri alkalom volt )részemről inkább egyfajta bosszú volt és azt akartam, hogy mégjobban fájjon nekem is, és ha esetleg kiderül, akkor neki is.

Szerintem ne agyalj ezen, nehéz elmagyarázni a motivációt, de próbáld meg megbocsátani szerintem.

2012. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:


1. feldolgozod, elfelejted

2. benned marad a tüske


1. esetben mehet tovább, 2. esetben esélytelen a kapcsolatotok.

2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez felfoghatatlan, és ezt nőként írom. Ha igazán szeretett téged, nem tud így ilyen módon váltani, ráadásul 1 hónapon belül. Bocs, de ez undorító, és kiábrándító.

Bosszúból meg nem csinál ilyet normális ember...

2012. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

"azért zavar,mert a csajod hajlamos a ribancságra"


Ember, te olvasod amit írsz??! eszem megáll, hogy ezt vki komolyan is gondolja

2012. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amikor én szakítottam az exemmel és volt rá lehetőségem mással lefeküdni, nem bírtam megtenni. Pedig vonzott is az illető.

Egyszerűen szorított a mellkasom és hasonlók, nem tudom így hogy bírja bárki is a szexet, miközben valaki mást szeret még.

Szóval jó kérdés.

Feldolgozod, vagy szakítasz vele.

2012. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
"Mert szakításban voltunk!!":D
2012. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!