Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha később újra összejöttök egy exetekkel, és kiderült, hogy több sráccal/lánnyal is lefeküdt azóta?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez természetes, ha mondjuk 2-3 évig külön vagytok, akkor a másiknak simán összejöhet több párkapcsolat. Ahol persze megtörténik az, aminek kell. De titeket mégis ez mennyire zavarna?

Mert én speciel nemrég szakítottam a barátnőmmel. És eljátszottam azzal a gondolattal, hogy mi lenne, ha pár év múlva mi újra összejönnénk. És ennél a témánál meg is akadtam.


2011. máj. 2. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezen énis agyaltam... egy kicsit zavarna de beletörődnék mást úgyse tehetnék
2011. máj. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi fél évet jártunk majd szakitottunk 4hónapig nemis beszéltünk és együtt vagyunk rájöttünk ,hogy nagyon erősek azérzelmeink egymás felé és azóta elválaszthatatlanok vagyunk
2011. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudnám feldolgozni lelkileg... 7 hónapja szakítottam a párommal, azóta többször végigpörgött a fejemben, hogy ezt lehet elcsesztem... Viszont nem próbálom meg visszacsinálni, mert azóta mindkettőnknek volt kapcsolata, undorodom a tudattól, hogy mással szexelt!
2011. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Argloss ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy előtted is szexelhetett mással. Vagy mindenki kifejezetten szűz fiúkkal/lányokkal jön össze?!
2011. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 1hónapja vagyok külön barátomtól,nem volt kapcsolata azóta pedig lehetett volna,én nem fogok mással lefeküdni,és ha össze is jönnénk újra eltudnám nézni neki,mert tudom hogy szeret még akkor is ha mással szexelt,mert nem engem választana hanem azt akivel együtt volt.fiúknál a szex fontosabb szerintem mint a lányoknál és ha szereted akkor mindent elnézel neki csak azért hogy vele lehess!
2011. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!