Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Attól félek, hogy elhagy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellvetica96 kérdése:

Attól félek, hogy elhagy vagy megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja járunk és eddig semmi gond nem volt a kapcsolatunkkal. Mostanában egyre kevesebbet találkozunk. Amikor felmegyek facebookra,írok neki,hogy "Szia!" erre ő lemegy,pedig látta az üzenetet. Egy másik példa arra,hogy valami nincs rendben pedig az,hogy ha tölt a telójára pénzt,hozzám 2-3 üzenetet ír a többi pedig mintha nem is lett volna. Nagyon félek,hogy valakivel SMS-ik.

2012. dec. 12. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem árt, ha érzelmi életedre vonatkozó következtetéseidet nem kizárólag a facebookra, illetve a párod sms-szokásaira alapozod.

Másrészt mit jelent az SMS-ik?

2012. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pj0tr ***** válasza:
16 évesen ennyi eszed van???
2012. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

SMS-ik = üzenetezik


és igen ennyi eszem van! Én tanácsokat kértem nem kritikákat!

2012. dec. 12. 14:16
 4/5 anonim válasza:
Ha elhagy vagy megcsal, akkor ennyit ért a kapcsolat, nem baj! Borzasztó lenne utána vágyakozni, amikor ő már nem utánad, nem?
2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem hülyeségen agyalsz.....az én bnőmmel is ritkán beszélünk/sms-ezünk, mégis lefogy a pénze mindig....és most szted ez mit jelent? azt h az anyjával, bnőjével, vagy akárkivel beszél! ennyi! mit kell kombinálni, nem vagy te nő, hagyd ezt abba!

az meg h facen lelép az bunkóság, de ez még nem jelenti h megcsalna, piríts rá h te neked ez nem OK, de ne gyere neki elő azzal h "jajjbiztosmegcsalssz" mert azzal leírod magad........


25f

2012. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!