Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy megcsal, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy megcsal, vagy elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel.Eddig még nem volt barátnőm.

És nyugtalanító érzés arra gondolni,hogy talán egyszer vége lesz köztünk mindennek,vagy netán meg fog csalni.

Ez miatt tök rossz kedvem van.

Mit tegyek,hogy elmuljanak ezek az érzések?

Ugy érzem,örökké vele akarok élni,de mint tudjuk,ilyen fiatalon ez csak a mesékben van.

én 18 a lány 16.


2010. júl. 16. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ezzel sokmindent nem tudsz csinálni, én is rettegtem ettől az előző kapcsolatomban.

1 év után szakított, kiszeretett belőlem.

ne félj! (tudom, könnyebb mondani, de erre nincs praktika)

L/17

sok boldogságot Nektek!

2010. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem, pedig én csak pár hete jártam a barátommal. Aztán beláttam, hogy minek előre idegeskedni, ezzel csak nekem lesz rosszabb, hogyha szeret, úgyse hagy el más miatt. Bár az én aggodalmam nem is volt hiábavaló, mert szakított velem. Szerintem ne stresszelj előre, hogy mi lesz , ha.. Az első kapcsolat, főleg az elején általában bizonytalansággal jár. Ne legyen rossz kedved, légy pozitív, kár előre aggódni, egy kapcsolat alapja a bizalom, ha szeret téged, nem fog megcsalni.
2010. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÉN IS RETTEGTEM AZ UTOLSÓ KAPCSOLATOMBAN VÉGIG. mégis megcsalt.

tehát kár aggódni. ha megakar csalni megisfog. nem azon fog múlni hogy te aggódsz e.

azt meg te tudod hogy lenne e oka a megcsalásra!

2010. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt az időt, amit aggódással töltesz inkább szenteld a barátnődre !

Foglalkozz vele sokat, persze ne telepedj rá !

Beszélgessetek sokat, igyekezz mindent megtudni róla !

Halmozd el törődéssel, figyelmességgel, szeretettel !


ha mindent megkap nem fog megcsalni és te is megnyugszol, persze ez akkor igaz, ha szeret téged és örömet tudsz mindezzel okozni neki !

Nézd, ha egy lány menni akar , úgyis menni fog és azoktól jobb megszabadulni előbb , mint utóbb, bármennyire is fáj és szereted !

Ha mindent megadsz neki amire egy kapcsoaltban szüksége van egy lánynak ezért kell megismerni, sokat beszélni, akkor nem fog kilépni !

2010. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak azt kell elveszítened akit elkell:)....

Ha pedig ő is szeret téged, akkor meg ne engedjetek hogy az ilyen gondolatok miatt szakitsatok..:)

2010. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!