Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3 éve vagyok együtt a barátommal és mióta összeköltöztünk elkezdtem féltékenykedni, félek, hogy megcsal vagy elhagy!

Figyelt kérdés
Eddig se nála, se az előtte lévő kapcsolataimban nem voltam ilyen!! Adott rá okot, hogy már nem bízok benne annyira mint régen. Nem csalt még meg, de attól tartok, hogy mivel régóta együtt vagyunk új kihívásra, új lányra vágyik. Szóba hoztam már nála egyszer, de azt mondta csak engem szeret. (de volt már arra példa,hogy olyan lányra akivel épp nem vagyok valami jóba, nekem ecsetelte milyen jól néz ki.Akkor, hogy higyjem el ezt neki)Egyébként semmilyen más problémánk nincs, kivéve ezt! Voltatok már ilyen helyzetben? mit lehet tenni? Adott rá okot, hogy már nem bízok benne annyira mint régen. Nem csalt még meg, de attól tartok, hogy mivel régóta együtt vagyunk új kihívásra, új lányra vágyik. Szóba hoztam már nála egyszer, de azt mondta csak engem szeret. (de volt már arra példa,hogy olyan lányra akivel épp nem vagyok valami jóba, nekem ecsetelte milyen jól néz ki.Akkor, hogy higyjem el ezt neki)Egyébként semmilyen más problémánk nincs, kivéve ezt! Voltatok már ilyen helyzetben? mit lehet tenni?
2012. szept. 17. 12:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, amiért kétszer írtam le.Véletlenül másoltam az utolsó sorokat!
2012. szept. 17. 12:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért írtad le 2x?
2012. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi! Véletlenül másoltam az utolsó sorokat !
2012. szept. 17. 12:58
 4/11 Hunter92 ***** válasza:
Azt mondod, hogy adott okot rá, hogy ne bízz benne? Mit? Mert ahhoz, hogy attól tartasz, hogy új lányra vágyik neki semmi köze. Ezt te képzeled el, te beszéled be magadnak. Azt mondta egy csajra, hogy jól néz ki. Ezt nem kell ennyire túlreagálni, férfiból van, ha 30 éves házasok lesztek, akkor is meg fogja nézni a nőket. Persze, nem épp a legokosabb dolog a barátnőjének ecsetelni, hogy jól néz ki egy csaj, de nem is halálos bűn.
2012. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ok a feltekenykedesre. Az en baratom meg mindig elmondja nekem, hogy epp melyik lany akart aznap ramaszni. Meg van amikor tesz is megjegyzeseket rajuk, hogy pl. az a csaj csinos volt meg stb.

De orulok neki, mert legalabb oszinte, s attol meg hogy e vagyok a baratnoje, egy csinos lanyra nem varom el, hogy azt mondja nem csinos, hogyha valoban csinos.

Hidd el nekem, ha megcsalna nem azert tenne, mert nem szeret, hanem azert mert ha ezt igy folytatod meg fogja unni, hogy folyamatosan ezen megy a vitatkozas es megunja, hogy feltekenykedsz.

Szoval ne gyanakodj mig konkret bizonyitekod nincs.

2012. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem megy ebből a vita mert nem mondom, se nem mutattom, hogy féltékeny vagyok! Ő meg azért nem sejti mivel mint írtam sose voltam ilyen!
2012. szept. 17. 13:03
 7/11 Hunter92 ***** válasza:
Akkor próbálj meg ezután sem ilyen lenni. Próbáld megnyugtatni magad valahogy, mert a leírásod alapján nincs okod a féltékenységre és arra sem, hogy ne bízz benne.
2012. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer! Megpróbálom :)
2012. szept. 17. 13:12
 9/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Jó egy kicsit mindig bizonytalanságban tartani a nőt. Ez sosem gond. Sajnos ilyen típusúak azok, akiknek lyuk van a lába közt. Ha nagyon jól éreznék magukat érzelmileg a nők, akkor tuti megcsalnák a párjukat.
2012. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy eddig azért nem voltál féltékeny az előző kapcsolatodban pl mert talán ő az akit igazán szeretsz és nem akarod elveszíteni. Én is úgy gondolom hogy nem érdemes kimutatnod, maximum saját magad megnyugtatásául csináld te is, dicsérj más pasikat, így látod hogy ő hogy reagálya la.
2012. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!