Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlenek a férfiak/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlenek a férfiak/nők egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mesélnétek? (nálunk pl:naponta volt szex,minden este összebújva aludtunk,van gyerek,a feneke ki volt nyalva a férjemnek...stb...folytathatnám hosszan,mégis félrelélett,aztán lelépett.)

2012. szept. 11. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként nem tudom a választ, nem tudom mit tegyek.

Sokminden bonyolítja a dolgokat, fogalmam sincs mit tegyek. Nagyon arra hajlok, hogy véget vessek a mostani kapcsolatomnak, és közel költözzek a gyermekeimhez.

Nem tudom mit teszek még, az idő eldönti...

Hamarosan...

2012. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen,a gyerekek...egy "mostoha" (már bocs),sosem fogja úgy tekinteni őket,mint a sajátjukat.Volt nálunk példa,hogy a nőcinek kirándulhatnékja volt...elmentek...csakhogy ex vitte a gyerekeket...a nőcike meg ezen úgy besértődött,hogy egész nap a kocsiból ki se szállt,amig apa meg a gyerekek szórakoztak a falunapon...egyébként még nálunk annyi a dolog pikantériája,hogy ők nem köktöztek össze,az ex az anyjáéknál lakik,nem ment a nőhöz,ugyanis az az un:"cigánytelepen" lakik egy kis putriban...szóval odáig már nem ment el,mert oda nem engedném a fiamat,az biztos!

És én sem tudom mi legyen,meg mi lesz....de annak oka van,hogy nem tud és nem is akar elszakadni tőlem és a szexel akar sakkban tartani,hogy nekem nem legyen senkim.(ja,ők nem szexelnek,csak alszanak,mert a család meg ne hallja-akkor meg minek?)

2012. szept. 11. 18:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Anyjuk van a gyerekeknek, eszemben sincs ezt elvárni.

És nem is akarnám.

Azt viszont igen, hogy legalább próbáljon barátkozni velük.

De az sem megy.

2012. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem is fog...vetélytársnak tekinti a gyereket...tapasztalat...mert hogy mikor apukánál van a gyerek,a gyerek az első és nem "Ő"...én náluk ezt látom..és pukkad,meg duzzog..hogy vele legyen foglalkozva
2012. szept. 11. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz a kérdésedre, de a későbbi kommentjeidet olvasva egy tanácsot ha elfogadsz: Ne szexeljetek ha találkoztok, hanem próbálj meg beszélgetni vele. Szedd ki belőle, hogy mi van a fejében, mert a mások eseteihez nem hasonlíthatod. Nem feltételezheted, hogy már visszakozna, mint az egyik hozzászóló, vagy hogy nem érzi jól magát, nem ezt akarta. Sajnos én elsőre azt mondanám, hogy ő így eléldegélne évekig, mert valamit benned talál meg, valamit meg a másik nőben. Azt kell kiderítened, mi az a dolog, ami miatt elment. Nem azt mondom ezzel, hogy meg kell változnod, sőt. Be kell látnod, hogy olyan vagy amilyen, ne akarj olyan lenni, amilyen NEM VAGY. És ne pazarold az idődet, nagyon, nagyon rövid az élet! Olyan férfival kell lenned, aki csak veled tölti az idejét és nem osztja meg más nővel. Ha nem lesztek együtt örökre, csak 2-3 évig, akkor addig leszel boldog. Ezt el kell fogadni.

/Pláne, hogy veled csalja a nőjét! Ez nagyon megalázó!/

2012. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!