Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlenek a férfiak/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlenek a férfiak/nők egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mesélnétek? (nálunk pl:naponta volt szex,minden este összebújva aludtunk,van gyerek,a feneke ki volt nyalva a férjemnek...stb...folytathatnám hosszan,mégis félrelélett,aztán lelépett.)

2012. szept. 11. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztelik és ezáltal nem szeretik a párjukat.
2012. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ilyen és undorítónak tartom. sztem max az állatok ilyenek, normális emberek nem :) 20F
2012. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Jönek azok az ember majd, hogy gerinctelen dolog, és még fogalmuk sincs mi az leélni 4-6-10-15 évet valaki mellett.

Nem félreérteni, ez nem indok.

Csak aki nincs olyan cipőben, akik nem jártak még azon a bizonyos rögös úton, azok engem ne oktassanak ki.


Általában azok teszik meg, akik nem csak az életüket kötötték össze, hanem azt a kicsi kis vagyonukat is (tehát külön külön semmire sem jutnának), esetleg gyerek...stb.

Ami pedig generálja, az pedig a szex hiánya, vagy az elhanyagolás...

2012. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatbeli elégedetlenség a legfőbb oka. Ez nem kell, hogy feltétlenül a szex hiánya lehet.

Az is megtörténhet, hogy az illető szeret hódítani, szenvedni kicsit a figyelemért, és ezt az izgalmat nem kapja meg a másiktól, mert mindent megtesz érte, és neki nem kell semmit sem tennie, amitől egyszerűen unatkozni kezd =)

Lehet, hogy szimplán a tilosban járás izgalma miatt teszi.

Lehet, hogy befásultnak érzi a kapcsolatot, és nem jut el odáig, hogy javítson az aktuálison, inkább félremegy, direkt, vagy épp egy gyenge állapotában.

Lehet a kiszeretés következménye is. Fél véget vetni a kapcsolatnak, rengeteg ember fél igazából, és inkább elkövetnek egy ilyen dolgot, ami után már nincs más választásuk. Afféle kényszerhelyzetbe hozzák magukat, hogy muszáj legyen változtatniuk. Az megint más, hogy van, aki ennek ellenére is még hónapokig a másikkal van, mert ezek után se kerül annyi vér a pucájába, hogy cselekedjen.

Hirtelen ennyi jut eszembe, de biztos van még =)

2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4.Ebben lehet valami...csak akkor miért jár vissza hozzám a (volt) férjem? Most velem csalja a barátnőjét! ha nem szeretne valamilyen szinten még mindíg,rám sem nézne,nem?
2012. szept. 11. 16:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg biztos nem feküdnék le a volt férjemmel akitől gyerekem van mint szerető! Egyértelmű, hogy a szex jó volt veled is, ergo más nem smakkolt valószínűsíthetően. Így aztán sok esély sincsen arra, hogy vissza menjen. Ilyen emberre pedig nem pocsékolnám az időmet!
2012. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek veled kedves kérdező.

Nem véletlen van az a mondás, hogy aki egyszer megteszi, az még megteszi a jövőben is.

Én is elváltam, de a férfiak nagyon nagy része csak utána jön rá, hogy mekkora hibát követett el a válással, amit már nem lehet visszacsinálni.

Természetesen vannak szélsőséges esetek, mint a piálás, verés... nyilván erre nem vágyik vissza az ember, de ha csak elhidegöltek egymástól, azt hiszik, az emberek, hogy ezt egy új kapcsolattal könnyen lehet gyógyítani, és az a könnyebbik út.

Ma már másként látom...

Egy rossz kapcsolatot sokkal könnyebb helyrehozni, mint új kapcsolatba kezdeni.

Miért is?

Mert 13 év alatt hozzászoktam a feleségem hülyeségeihez, ő pedig az enyémekhez, Gyerekek ...stb.

Boldog vagyok az új párommal, de közelről sem olyan boldog mint a feleségemmel voltam a kapcsolatunk fénykorában.

Ott a gyerekek akik talán annyira nem szenvednek, mert barátok maradtunk a volt feleségemmel, hetente 3x minimum meglátogatom őket, és hétvégente ha tehetem elhozom őket, de ez nem ugyan az.

A mostani kapcsolatomban mások a hibák, és nem tudom megszokni őket.

A gyerekeimet sem tudja normálisan elfogadni úgy, ahogyan én szeretném. Pedig neki is van...

Ennek 3 éve, és sem én, sem a volt feleségem nem találjuk a helyünket!

Mielőtt elváltam, sokan figyelmeztettek erre amit most leírtam nektek, de én az ellenkezőjét gondoltam akkor.

Mellesleg rosszul...

2012. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7:a szavaidból azt látom,amit az én (volt) férjem is érezhet.Ott sem oké valami,(mármint az új nő körül),de majd bolond lenne az exem ezt pont velem megbeszélni...ő naponta jön,naponta beszélünk telón is,felhív ha dolgozik és van egy kis ideje,stb.Tudom,ahova ő csöppent,az nem az ő világa.Egyszer már szakított (5 hónapja vannak együtt) a csajjal,mert az megcsalta. A csaj fiatal,bulizni jár hétvégente...mikor az ex-nél ott vannak a gyerekek,mert van neki egy nagyobb is egy másik házasságból.Én úgy gondolom,nem adtam okot arra,hogy félrelépjen,hacsak az nem volt ok,hogy túl jó helye volt,ő is el volt látva mindennel,mint a gyerekek...és te hogy tervezed? Vissza mennél az Ex-edhez?
2012. szept. 11. 17:16
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk ez forditva történt, engem nem kellet sosem kiszolgálni. Az Exem a bulizós típus, én pedig ennél sokkal nyugodtabb.

Nem vágyom vissza, mert senkinek nem kívánom amit vele éltem át, de egyet tudok, ez így nem jó.

Nagy dillema, hiszen az exemet nem tudom megváltoztatni, visszaváltoztatni olyanná mint amikor megismertem...(30 évesen megbolondult).

Levágatta a szép hosszú haját, jó rövidre, minden színben pompázott ráadásul, majd kilépett a stabil munkahelyéről, és ma napig szórólapozik. (talán ebben látja a szabadságot), fene sem tudja.

A mostani kapcsolatomat pedig a "minden jó úgy ahogy van", majd a "sültgalamb a szánkba repül" mondatokkal jellemezném.

Én mindig megteremtettem amire szükségünk volt, közdöttem, hogy a családomat és magamat előrébb vigyem, mert célok nélkül nem élet az élet.

Most pedig... "saját börtönömben élek"

Erre még egy lapáttal rátesz az a tény, hogy a Gyermekeim a párom számára egy idegenek.

2012. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez elég kemény...én még a hajamat se vágattam le,mert az ex-nek így tetszett...nem jártam sehova...mindenem a munka és a gyerekek és persze ő volt...ő viszont állandóan úton volt...mostmár tudom miért...de azt is látom,hogy se az egyik,se a másik véglet nem jó...a középutat viszont megtalálni nagyon nehéz...a mostani nője ellentettje nekem..nem megbízható,sikkasztási ügy is van a nyakában,nem gyerek párti,bulizós...ezért érdemes volt félrelépni és lelépni? Nem is boldog az ex.Látom rajta.Nem mond soha semmit,de látom,ismerem.Magába van fordulva...szabadságra vágyott,megkapta..de nem ilyen szabadságot akart...ezért nem értem ezt az egész félrelépősdit...
2012. szept. 11. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!