Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ártalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ártalmas egy kapcsolatban az, ha a felek néha külön alszanak?

Figyelt kérdés

Nyáron születésnapi összejövetelt rendeztünk az új otthonunkban. Végigjártuk a vendégekkel a házat,és mindenki ledöbbent,hogy a könyvtárszobában van egy ágy,amiben havonta párszor én szoktam aludni(ők kérdezték,hogy miért van ott). Próbáltam megmagyarázni a dolgot,de ők azt mondták,hogy ez így nem természetes. Szerintetek sem?

Az ágy amúgy azért van ott mert 1. Ha megvan,az első 2 napban szenvedek mint a kutya,aludni is alig birok 2. migrénes vagyok és olyankor is vacakul szoktam lenni. A külön ágy az én ötletem volt,mert nem láttam értelmét annak,hogy a párom velem együtt virrasszon. Ez nem azt jelenti,hogy nem törődik velem,mert mindig átjön hozzám,teát főz,csak én jobban érzem magam attól,hogy őt nem zavarom.


2012. szept. 9. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ártalmas.

Mi van, ha valaki havonta elutazik pár napra?

2012. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi probléma nincs.Nem kell összeragadni egymáson lógni állandóan mert pont az öli meg hosszútávon a kapcsolatot.De majd a fújjolók rájönnek néhány szakítás után...Jó ha van személyes tér,elvonulási hely, akár egy ágy is vagy egy szoba.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad, hogy fekve szereted olvasni a könyveket? :D


Semmi probléma nincsen azzal, ha külön alszotok.

Az én szüleim is külön alszanak. Régebben a barátom szülei is külön aludtak. És mindegyiknek volt/van oka, hogy miért :)

2012. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!