Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma derítettem ki hogy a párom megcsalt egy munkatársnőjével,csókolztak!szembesítenni szertném a tettével,de ugyanakkor szeretnék boszútálni,de úgy hogy vissza csalom.Ő még nem tudja hogy én tudom.Várjak pár napot,vagy kérdezősködjek?mit tegyek?

2012. aug. 3. 10:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
22 én pedig 21
2012. aug. 3. 12:09
 22/25 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nehéz a helyzeted. Az utolsó üzenet alapján a párod kerüli a csajt, ez lehet lelkiismeret-furdalás miatt is. Nem biztos, hogy folytatni akarja, ez persze még nem menti fel őt a vétke alól. Én azt javaslom, ülj le vele beszélgetni, kérdezd meg, mi történt és miért, miért tette, amit tett. Ha hebeg-habog, úgy érzed, h nem őszinte veled, akkor lapát. Ha őszintén megmondja az okot, bocsánatot kér és látod rajta, hogy tényleg bánja, jóvá akarja tenni, csak rajtad áll, mit teszel utána. Vannak párok, akik túl tudtak lépni ezen és azóta is boldogok, van, ahol tényleg beigazolódott, hogy "aki egyszer megteszi, megteszi másodszorra is". Senki nem fogja tudni Neked megmondani biztosra, h mi a helyes lépés. Nem véletlenül mondja a többség, hogy ki kell rúgni, az ész azt diktálja. Egy kapcsolatot azonban nem csak az ész irányít, sőt. Mindazonáltal azt sem szabad hagyni, hogy kihasználja, h szereted. Ezért mondom, hogy beszéljetek, mi vezetett el idáig (ne félj ilyenkor a saját felelősségedet se beismerni, de hibáztatni magadat nem szabad!), és hogyan mehet ez tovább. Ha azonban úgy érzed, ezek után nem tudnál bízni benne, akkor nem érdemes folytatni, mert felőrlöd majd magad.

26/F

2012. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
az üzit nem a párom írta hanem a csaj,ő legalább megbánta
2012. aug. 3. 13:10
 24/25 omba ***** válasza:

a 19-es posztod nekem egy viharosan, - de formálódó, és nagyon szenvedélyes valamit mutat.

Szóval nem egy szimpla dugás, ami volt, elmúlt...

2012. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
jó de nekem akkor is fáj és rosszul esik :( még jó hogy nem bíztam benne...
2012. aug. 3. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!