Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom több hónapig külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom több hónapig külföldön dolgozott, és kb.3 hónapja jött haza, elmondta, hogy megcsalt odakint. Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
N E M
2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtottam már egy megcsalást...De ma már nem tenném.
2012. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De nem ám. A megcsalás külföldön is megcsalás.
2012. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze,én szerelmet vallanék neki és bocsánatot kérnék!:D
2012. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bár elmondta,ha esze lett volna akkor nem mondja,soha meg sem tudtad volna!
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem!!ha te kibirod akkor o is birja ki
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Nagyon rosszul esne, minden önbecsülésem oda lenne és továbbá megbízni sem tudnék többé benne.
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ö a F. Azért nem csoda ha több honap alatt kellett neki egy kis szex. Én nem vagyok olyan szigoru biro mint több elöttem szolo. (Meg az biztos, hogy olyan jo, ha könnyen meg tud lenni szex nélkül?) Inkább mindketten gondoljátok végig a kapcsolatotokat. Mit is szeretnétek ennek tükrében?
2012. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Legalább elmondta neked. Ez azért jó pont.

Te döntésed, hogy egy hibát elnézel, vagy rögtön véget vetsz a kapcsolatnak.

Anno én megbocsátottam a páromnak. Mint kiderült a vér nem válik vízzé, utána is megtette. Azóta nem vagyunk együtt.

2012. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Hány hónap az a több?

Mert 3-6 hónapig több fiatal párt ismerek, ahol a srác - bár vért izzadva - de erőt vett magán, és kibírta (jó sok recskázás és 1-2 találkozás mellett persze.)

És ha én is kibírom, akkor ő is bírja ki, nem azért, mert én nem vagyok szexmániás, én is imádom, és élek halok érte, és 1 hónap után már úgy érzem meg vagyok halva, annyira hiányzik, de ha komolyan hosszú távon gondolkozok akkor ezen a pár hónapon nem fogom bebukni a kapcsolatomat.

Komolyan, ilyen embernek én szülni sem mernék, ott 6 hétig, és hasonlók nincs szex, akárhányszor jön valami nehézség, ami akadályoz a szexben egy bizonyos ideig, majd rettegjek attól, hogy ő képtelen kordában tartani a farkát, és jajj csak ne dugjon félre? Ugyanmár...

Egyébként tényleg nem értem az ipsét, ha már megtette, legalább lehetett volna benne annyi, hogy nem mondja el, és nem okoz vele fájdalmat, szenvedjen csak az ő lelkiismerete.

2012. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!