Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha csaltad már meg a férjed,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaltad már meg a férjed,miért?

Figyelt kérdés
Szerintetek itt most két "normális" emberre értem aki nem úgy csalta meg a párját vitte a vére s mindent megkapott otthon. Ez másabb megcsalás mint mikor mindent megkap mégis? Lehet hibás a megcsalt fél?
tegnap 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem , de készülök rá.

Azért mert nem hallgat végig, és még a bors szóróért is beszól ha nincs feltöltve.

tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
#1 Nem egyszerűbb elhagyni, mint megcsalni? Esetleg akkor még esélyetek lennek mindkettőtöknek hozzátok való párt találni és nem egymás mellett nyűglődni és félrejárni.
tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem csaltam meg eddig egyik páromat sem. Tény és való, hogy volt olyan dolog, amire nem vagyok büszke, de még időben észbe kaptam. Már nagyon sok éve boldogtalan voltam a kapcsolatomban, de azt hittem, az a normális, mert otthon is azt láttam. Aztán egy netes játékban megismertem valakit, aki hirtelen figyelni kezdett rám, majd egyre jobban és hosszasabban chateltünk mindenről. Személyesen nem találkoztam vele, de már ez is bőven elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, a párom mellett nem azt az életet élem, amit egy kapcsolattól várok, ezért szakítottam. Azóta sem léptem félre egyetlen kapcsolatomban sem.
tegnap 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
1-es, gyere retro helyre Pesten aztán ott kibeszéljük ;)
tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésre válaszoljatok!

A kérdés röviden úgy szól: MIÉRT CSALTAD MEG A FÉRJEDET?


Ti meg folyton arról áradoztok, hogy miért nem csaltátok meg... 🤣

tegnap 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdésre: mert nagyon megbántott. Tudom, nem szép dolog, de mielőtt kimondunk valami visszavonhatatlant, nem ártana gondolkozni. És nem kérek privátot, köszönöm.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kérdés röviden úgy szól: MIÉRT CSALTAD MEG A FÉRJEDET?"


Tipikus. Persze ha megkérded hogy ki nem szarja le, hogy nem csalt, akkor megsértődik 😂

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet nem. De az exvőlegènyemet viszont igen. Tény, hogy csak csók volt, tovább nem tudtam volna menni. Viszont így is bánom, hogy elragadtak az akkori érzéseim. A legelső pasimba nagyon szerelmes voltam, de ő szó nélkül lelépett. Olyan űrt hagyott bennem amit valószínűleg nem tudtam feldolgozni de fel sem tűnt. Viszont lett egy új párom ( később vőlegényem) aki elnyomta ezt az érzést. Egészen addig amíg az exxel teljesen véletlen össze nem találkoztam a hévmegállóban...

Hónapokkal később szakítottam az exvőlegényemmel. Nem a korábbi pasi miatt, szimplán rájöttem, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, + nem szerettem Eléggé, és durván meg is vàltozott, frusztrált, ideges, hirtelen haragú és végül erőszakos is lett. 1 pofon után nem vártam meg a következőket.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!