Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik több éve kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve kapcsolatban vannak és megromlik köztük valamiért a szex, nálatok mi váltotta ezt ki?

Figyelt kérdés

Hosszú folyamat volt és a végén csak azt vettétek észre, hogy egyre ritkábban történnek meg az együttlétek, vagy már nem is élvezitek, esetleg más kell?


Valmi fura lett nálunk, de nem tudjuk igazán megbeszélni. Olvastam már, hogy másoknál az is tudott segíteni, hogy egyszer ketszer kicsit mással voltak, flörtöltek.


okt. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott van vége, ha nem tudok már felnézni a férfira, elmúlt a tisztelet iránta, mert olyan dolgokat müvel, amit nem tudok elfogadni egy partnertöl.
okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tamacsolnam,hogy másokkal flortoljetek,mert annak nem lesz jó vége. Elvégre hiányzik valami a kapcsolatokból,amire az lenne a megoldás,hogy mással potoljatok? Ha már itt tartotok,az a kapcsolat vége.

Mit értesz az alatt,hogy megromlott a szex? A szex ritkulasa még nem egyenlő a romlásával.

Nem leszek népszerű,én most lettem 30 éves és heti 1x szexelünk általában a párommal és nekünk ez így elég. 10 éve együtt vagyunk. Nyilván első években meg az összeköltözés után több volt,aztán mostmeg már ennyi van. Annyi minden mással vagyunk elfoglalva,na meg sokszor felváltva vagyunk itthon,hogy többre nem is nagyon lenne idő. Ha elutazunk valahova ,ahol semmi mással nem kell foglalkozni,csak a pihenéssel meg egymással,akkor persze az utazások alkalmával akár naponta is egymásnak esünk,de itthon nem. Meg tudjuk élni egymással a fantáziáinkat,figyelünk a másik igényeire,de ennyi nekünk mégis elég. Egy ideig zavart,hogy sokak szerint a heti 4-5 szex a "normális", de ma már nem izgat. Mindenki olyan emberrel legyen együtt,akivel egyeznek az igények,aztán ennyi.

Szóval nálatok mi a probléma,van-e valós probléma,vagy te is csak problémának éled meg,hogy nem szereltek "eleget"?

Vagy nem kívánod a párod,esetleg ő nem kíván téged? Nem élvezetes a szex? Vagy mi a gond?

okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kívánjátok egymást, minek vagytok együtt?

Ha megbeszélni sem tudjátok egymással, akkor főleg.

Mi tart benneteket össze? A lakáshitel?

okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok volt a veszekedés, bunkó volt, a szexben pedig olyat erőltetett amit én nagyon határozottan nem akartam, de évekig nyomta a témát és mindig bepróbálkozott.
okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!