Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, asszonyok, titeket mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, titeket mi vezetett megcsaláshoz?

Figyelt kérdés

Mi volt az a pont a kapcsolatotokban amikor azt éreztétek másra van szükségetek?

Egyszeri alkalom volt, esetleg szeretői viszony?

Megbántátok utána?

A párotoknak bevallottátok, vagy titokban maradt?


ma 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de válaszolok a kérdésedre.

Én nagyon sokáig próbáltam megbeszélni a dolgot a párommal, hogy mégis miért csak havi egy alkalommal van köztünk bármi is jó esetben, de olyan szinten elzárkózott a kommunikációtól és a megoldástól is (sőt, még az volt a válasz, hogy ez normális és ő abszolút nem érti mi ezzel a problémám), hogy nem láttam más megoldást. Tudom, nem jól döntöttem, de ott és akkor így éreztem. Nekem ebből viszony alakult ki. Azt a részét bánom, hogy amikor ezt a reakciót kaptam, azonnal ki kellett volna lépnem, nem pedig ezt az utat választanom.

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo mint az egyes de annyi h volt benne 2ev mikor egyaltalan nem volt szex.

Nem bantam meg mert isteni volt a pasi. Es meg mindig a szeretom lenne ha nem halt volna meg.

Azota elvaltam. De kellett a szereto h rajojjek h tobbet erdemlek.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Engem érzelmileg hanyagolt el a párom, nem volt egy kedves szava hozzám, soha egy bók, egy dicséret, de kritizálni azt nagyon tudott… az önbizalmam is teljesen leépítette ☹️

próbáltam megbeszélni vele, de semmi nem változott, én hülye meg csak tűrtem neki, meg arra gondoltam majd hátha megváltozik…

aztán jött egy férfi akitől megkaptam azt amire vágytam, aki kedves volt, aki nem úgy bánt velem mint egy kapcaronggyal, és ez adta meg a löketet hogy elhagyjam az akkori párom

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!